Знову перемогли світлини Сергія Куранова!

Знову перемогли світлини Сергія Куранова!

Знову перемогли світлини Сергія Куранова!

Наш земляк, фотомайстер Сергій Куранов вкотре переміг у двох найпрестижніших міжнародних конкурсах.

Перший конкурс відбувався у Швеції. Це міжнародний конкурс новаторської фотографії Bird in Flight Prize, участь у якому беруть найсміливіші і найталановитіші автори. На конкурс Bird in Flight Prize було надіслано понад 450 заявок із 53 країн. У спеціальній номінації, де Samsung обирає найкращий проєкт автора з України, переміг Сергій Куранов з проектом «Посмішка чемпіонки світу». На знімках чемпіонка світу Аліна Шух готується до Олімпійських ігор. Ігри мали відбутися у 2020 році у Токіо, але цього не сталося через пандемією. Міжнародний олімпійський комітет переніс Олімпійські ігри на 2021 рік.

А минулого тижня було оголошено результати одного з найпопулярніших конкурсів Світу, який проходив у Японії. Тепер відомий український спортивний фотограф виборов «бронзу» у номінації «Події». На фотознімках – та сама чемпіонка світу і рекордсменка з легкої атлетики Аліна Шух на шляху до Олімпійських ігор у Токіо-2021.

Ось такий неповторний, сильний і яскравий образ спортсменки розгледів Сергій Куранов через об’єктив фотоапарату. Вітаємо нашого майстра фотографії  з черговою перемогою і бажаємо нових творчих успіхів!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:55
558
Немає коментарів. Ваш буде першим!