Володимир Струк: «Я не хочу, щоб «Озерний» розібрали по камінцях, як і завод «Кремінмаш». Bідео

Володимир Струк: «Я не хочу, щоб «Озерний» розібрали по камінцях, як і завод «Кремінмаш». Bідео

Володимир Струк: «Я не хочу, щоб «Озерний» розібрали по камінцях, як і завод «Кремінмаш». Bідео

Сесії у Кремінській міській раді відбуваються одна за одною. Міський голова пояснює це тим, що сьогодні багато важливих питань громади потребують негайного вирішення. 

На баланс Кремінської ОТГ з району продовжують переходити освітні та медичні заклади. Так, сьогодні, на четвертій сесії міської ради восьмого скликання, громада забрала на свій баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» і «Кремінська багатопрофільна лікарня»; «Кремінську дитячо-юнацьку спортивну школу»; комплекси будівель навчально-виховних закладів тощо. 

А ще депутати підтримали рішення «Про надання згоди на придбання майна у комунальну власність та укладення договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна». Тобто, погодилися, щоб ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС» викупило у комунальну власність санаторій «Озерний», який давно не працює. 

Депутат Наталя Чехута поцікавилася, чому для придбання цього об’єкта планується забрати видатки з реконструкції проспекту і тротуарів у місті Кремінна, а не заручитися, наприклад, підтримкою області? 

Володимир Струк відповів, що підтримка з боку Губернатора області і Кабінету Міністрів неодмінно надаватиметься, щоб громада мала змогу ремонтувати і відновлювати «Озерний»: 
«Санаторій завжди  був  нашою «візитівкою», і якщо ми і його зараз втратимо, то з чим залишимося?.. Я не хочу, щоб заклад повторив сумну долю заводу «Кремінмаш»! Я прагну, щоб там відпочивали наші діти, лікувалися наші пенсіонери».

Заступник голови, доповідач Наталя Макогон додала, що видатки на ремонт тротуарів і центрального проспекту не викреслюються із соціально-економічного плану. Ці роботи зараз все одно не виконувалися б через погодні умови. Тому пріоритетним наразі є відновлення здравниці і створення нових робочих місць. А проспект і тротуари будуть обов’язково: 

«Нам, наприклад, передадуться залишки коштів із Сєвєродонецького районного бюджету. А це, між тим, понад 10 мільйонів гривень. Також ми чекаємо на залишок коштів освітньої субвенції», - сказала Наталя Макогон.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:15
533
Немає коментарів. Ваш буде першим!