Міський голова відвідав Кремінську лікарню. Відео. Фото

Міський голова відвідав Кремінську лікарню. Відео. Фото

Міський голова відвідав Кремінську лікарню. Відео. Фото

Сьогодні генеральний директор КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня», депутат міської ради Лариса Кульбач ознайомила Кремінського міського голову Володимира Струка із роботою медичного закладу, який не так давно перейшов з району на баланс ОТГ. 

Лариса Кульбач разом із заступником Павлом Карпенком провели мера по відділеннях лікарні, показали все – ординаторські, операційні, маніпуляційні, харчоблок, кабінети лікарів, аптеки, зазирнули у палати і поспілкувалися з пацієнтами, медперсоналом, ознайомили гостя з матеріально-технічною базою.

«Ми показали своє матеріально-технічне забезпечення. У нас є усе для гігієнічних і лікувальних процедур, ми маємо найвищу укомплектованість лікарями – 77 відсотків. До нас їдуть молоді спеціалісти, працюють 10 інтернів, є також лікарі – кандидати наук. До наших хірургів, урологів, гінекологів, до мене, як до ендокринолога, приїжджають пацієнти з усієї області. Користуються попитом наш нейрохірург і невропатолог. Тож, Кремінська лікарня має добру репутацію, а наші пацієнти обслуговуються на дуже високому рівні", - сказала гендиректор Лариса Кульбач.

Лариса Альфредівна відзначила, що у найближчих планах комунального некомерційного підприємства –  внутрішні роботи на харчоблоці, завершення ремонту у поліклініці, благоустрій території, наближений до європейського рівня, і поліпшення матеріально-технічної бази.

«Упевнена, спільно із міською владою і депутатським корпусом ми все зробимо».

Підтримав цю думку і Володимир Струк:

«Звичайно, ми будемо вирішувати ці проблеми, адже мова йде про здоров’я наших мешканців. Головне, що я побачив сьогодні - люди знаходяться на своєму місці. Медперсонал працює на високому рівні. Це підтвердили пацієнти, з якими ми спілкувалися. Я і сам  лікувався у цьому закладі, ще не будучи мером, і мав змогу особисто переконатися у професіійності кремінських фахівців». 
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:20
1015
Немає коментарів. Ваш буде першим!