Володимир Струк на зустрічі з шахтарями: "Пам’ятники більше не будуть у такому стані, в якому вони знаходяться зараз".

Володимир Струк на зустрічі з шахтарями: "Пам’ятники більше не будуть у такому стані, в якому вони знаходяться зараз".

Володимир Струк на зустрічі з шахтарями: "Пам’ятники більше не будуть у такому стані, в якому вони знаходяться зараз".

Сьогодні у приміщенні міськради відбулася зустріч міського голови Володимира Струка з ветеранами-шахтарями та воїнами-інтернаціоналістами. Це вже стало у ветеранів традицією – зустрічатися з новообраною владою, щоб познайомитися, обговорити спільні проблеми, запропонувати своє бачення і вирішення наболілих питань, накреслити плани подальшої співпраці.

У розмові також взяли участь заступники міського голови Наталя Макогон і Георгій Дзивульський, секретар міськради Володимир Бабушкін.

На початку зустрічі голова ветеранської організації шахтарів Володимир Підстепний привітав

бригадира прохідників Миколу Івановича Магдалова з Днем народження і вручив йому, від імені президії і правління організації, подарунок та сказав теплі слова привітань і побажань.

Далі голова товариства Червоного Хреста Антоніна Бєлєнкова і директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кремінської міської ради Ірина Смага розповіли присутнім про ту матеріальну і моральну допомогу, яку можуть надавати їхні структури малозабезпеченим і самотнім людям.

Шахтарі підняли питання про надання приміщення, оргтехніки і транспорту (за необхідністю) для роботи ветеранської організації; про шахтарське представництво у Громадській раді міської ради; про підписання Меморандуму про співпрацю органу самоврядування з ветеранською організацією; про капітальний ремонт пам’ятника загиблим шахтарям та братської могили в районі Дубового Гаю. Всі ці питання знайшли відгук у керівників громади і будуть вирішені позитивно. Зокрема, стосовно пам’ятників, Володимир Струк сказав: «Пам’ятники більше не будуть у такому стані, в якому вони знаходяться зараз. Адже це наша святиня, а до святині потрібне і особливе ставлення. Це для нас дуже важливо. Все буде відремонтовано, пофарбовано, естетично оформлено».

Хвилювало шахтарів і питання газових тарифів, яким сьогодні занепокоєна вся Україна. Як повернути газорозподільчу систему у власність громади? Як зробити так, щоб від газу, який добувається на території громади, мали зиск жителі Кремінщини?

Були й інші питання, скажімо, яка подальша доля недобудованого ФАПу на вулиці Донецькій?

Володимир Струк сказав, що сьогодні у громаді куди не кинь – там і проблема. За один день закрити всі прогалини неможливо. Але поступово, спільними зусиллями все буде вирішуватися і жителі Кремінської громади матимуть чимало приводів нею пишатися.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:00
769
Немає коментарів. Ваш буде першим!