На Кремінщині пройшов традиційний освітянський форум

На Кремінщині пройшов традиційний освітянський форум

На Кремінщині пройшов традиційний освітянський форум
На Кремінщині пройшов традиційний освітянський форум 0На Кремінщині пройшов традиційний освітянський форум 1

26 серпня відбулось пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників Кремінського району «Кремінська освіта в умовах пандемії: ключові виклики та районний контекст».

Про це повідомляє Кремінська районна державна адміністрація.

У доповіді Людмили Петрусенко, начальника відділу освіти Кремінської РДА, було здійснено аналіз підсумків роботи освітньої сфери за минулий навчальний рік та окреслені актуальні завдання на 2020/2021.

Учасники конференції приділили увагу питанням організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

Голова Кремінської районної державної адміністрації Олег Клименчуков підкреслив важливість місії вчителя в сучасних умовах та наголосив на важливості партнерської взаємодії влади і освітян.

Володимир Прокопенко, голова Кремінської районної ради, підкреслив цінність досвіду партнерської взаємодії органів місцевого самоврядування з колективами закладів освіти. Міський голова Юрій Прокопенко розповів про перспективи діяльності окремих закладів освіти району у майбутній Кремінській ОТГ.

Під час конференції відбувся фаховий діалог учасників пленарного засідання, мета якого – предметно з’ясувати питання організації освітнього процесу у навчальному році, до початку якого залишились лічені дні.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:50
219
Немає коментарів. Ваш буде першим!