Зеленський: Локдаун виправдав себе, а вакцинація почнеться в лютому

Зеленський: Локдаун виправдав себе, а вакцинація почнеться в лютому

Зеленський: Локдаун виправдав себе, а вакцинація почнеться в лютому

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців після локдауну, який тривав з 8 січня. Він запевнив, що вже в лютому в Україні почнеться вакцинація населення, а січневий локдаун, на його думку, абсолютно себе виправдав.

Про це йдеться у зверненні, яке оприлюднив Офіс президента.

«Уже в лютому почнеться вакцинація. Ми очікуємо, що незабаром в Україну надійде один мільйон доз вакцини від провідної міжнародної компанії», — заявив Президент.

Президент не уточнив, від якої саме компанії країна отримає вакцину. Усі деталі він пообіцяв озвучити «найближчим часом».

«Після зимових свят у нас не сталося спалаху інфекції. І це найголовніше. Одужавших було більше, ніж тих, хто захворів. Цей локдаун виправдав себе. І що важливо, він був достатньо коротким і достатньо ліберальним, якщо порівнювати з іншими країнами Європи», — вважає Зеленський.

Президент також наголосив, що ситуація з коронавірусом є «стабільною та контрольованою». Він подякував українцям за відповідальне ставлення до карантинних обмежень і водночас наголосив, що завершення локдауну не означає завершення «війни з COVID-19», тому закликав всіх і надалі дотримуватися правил.


Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
20:30
705