Володимир Струк про результати сесії і плани на майбутнє

Володимир Струк про результати сесії і плани на майбутнє

Володимир Струк про результати сесії і плани на майбутнє

На третій сесії Кремінської міської ради розглядалася низка майнових і земельних питань. По закінченню засідання міський голова Володимир Струк традиційно відповів на запитання журналістів:

- До Кремінської громади приєдналися Червонопопівка і Новокраснянка. Чи знайомі

Ви з проблемами цих сіл?

- Звичайно. Це і ремонт доріг, освітлення вулиць, і утеплення школи та дитячих садочків. Всі питання поступово вирішуватимуться.

- Уже визначилися з кандидатурами старост? Адже кандидатів на ці посади висуває саме голова.

- Так, проте спочатку я хочу особисто проїхатися по селах, поспілкуватися з людьми, щоб разом обрати кращих з кращих. Для мене важлива думка громади. Старости виконуватимуть мої доручення (і повинні будуть робити це «на відмінно»), але ж людям з ними працювати.

- Сьогодні на сесії розглядалося питання передачі на- вчальних закладів на баланс громади. Що це означає?

- Це означає, що на плечі Кремінської ОТГ лягає велика відповідальність. Адже мова йде не просто про фінансування шкіл і дитячих садочків - питання стосується наших дітей: їхнього харчування, навчання та комфортних умов перебування. Але ми готові, ми до цього йшли, все обов’язково буде добре.

- Які ще об’єкти комунальної власності передаватимуться?

- Абсолютно все майно, яке, за законом, має перейти з району до ОТГ. Це тривалий процес. Але законодавством визначено

термін – до 1 липня 2021 року.

- На сесії депутат Наталя Чехута запитала: чому на утри-мання апарату міської ради виділено удвічі більше коштів, ніж минулого року?

- По-перше, це питання попередньо розглядалося на постійній комісії. По друге, це нормально, адже наш штат збільшився удвічі. Було місто – тепер об’єднана територіальна громада. Куди подіти людей, які пра- цювали в районі? Їх треба працевлаштувати. Відбуватимуться співбесіди, конкурси – все буде прозоро.

- Коли ж повноцінно запрацює новий апарат міської ради?

- Він уже добре працює. Але остаточно сформується після завершення процесу передачі майна.

- На сесії знову порушувалося питання очисних споруд. Деякі люди схвильовані, що їх будівництво не дасть очікуваних результатів...

- А ці люди замислювалися над тим, що протягом десятків років у наш ґрунт і воду потра- пляли нітрати?.. Я вже мільйони разів розповідав у засобах масової інформації, на громадських слуханнях, що ці очисні споруди будуватимуться за новітніми технологіями, це буде прогрес і я першим скуштую склянку тієї води. Чистої, очищеної, унікальної води!

- Нарешті, третя сесія міської ради відбулася тихо й мирно. Ви задоволені роботою депутатського корпусу?

- Так, сесія пройшла «на ура». Нам не потрібні скандали і провокації – ми прагнемо спокійно працювати на благо Кремінщини. І сьогоднішня сесія вкотре показала, що депутати готові це робити.

- Які ще першочергові завдання стоять перед міською радою?

- Коли ми збудуємо очисні споруди і наведемо лад із полігоном відходів (здійснимо проектні роботи, зробимо гідроізоляцію), а у планах ще й збудувати цех з переробки сміття, який вироблятиме біопаливо, – ось тоді я вважатиму, що виконав головне своє завдання: забезпечив наших дітей, онуків і правнуків здоровим майбутнім і чистою артезіанською водичкою!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:50
461
Немає коментарів. Ваш буде першим!