Графік освячення води у Кремінній на Водохреща

Графік освячення води у Кремінній на Водохреща

Графік освячення води у Кремінній на Водохреща

Традиційно 19 січня люди в усьому світі згадують важливу подію в житті Ісуса Христа — його хрещення в річці Йордан. Відтак, це свято отримало назву Водохреща. Воно є одним із найбільших християнських свят.

Головний символ Водохреща - вода. Вважається, що 19 січня вона має особливу силу зцілення. Саме тому на Водохреще у всіх храмах, окрім святкової молитви, проводять освячення води. Це потрібно для того, щоб її могли забрати додому люди, велика кількість яких зранку йде до церкви. Цю воду можна пити, кропити нею оселю тощо. Зберігають її, як правило, упродовж року, вважаючи, що вона має чудодійну силу. За традицією, і не зважаючи на локдаун, відбудеться освячення води і у кремінських храмах. Церкви завжди відкриті для людей, потрібно лише дотримуватися необхідних карантинних обмежень – тримати дистанцію, одягати маску.

18 СІЧНЯ о 7.00. у Кремінському СвятоТроїцькому храмі розпочнеться служба. Об 11.00. буде освячуватися Йорданська вода. А об 11.00 - у Свято-Сергієвському чоловічому монастирі. 

19 СІЧНЯ опівночі у Свято-Троїцькому храмі розпочнеться святкова служба і літургія. Обряд освячення води проводитиметься з 4.00. По закінченні Божественної літургії, яка розпочнеться о 8.00, приблизно о 9.30, відбудеться освячення води у СвятоСергієвському чоловічому монастирі.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:30
1498
Немає коментарів. Ваш буде першим!