Представлено головного поліцейського Луганщини

Представлено головного поліцейського Луганщини

Представлено головного поліцейського Луганщини

У Луганській області заступник голови Нацполіції Вадим Троян представив особовому складу нового керівника — полковника поліції Олега Григорова.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці поінформувала начальник відділу комунікації поліції Луганської області Тетяна Погукай.

“Олег Олексійович, професійна та порядна людина. Полковник Григоров 21 рік присвятив службі в слідчих підрозділах. Пройшов шлях від слідчого до начальника слідчого управління. До цього призначення обіймав посаду заступника начальника поліції Запоріжжя - начальника слідчого управління”, - зазначив Троян.

Зі свого боку Григоров сказав, що завжди будує свою роботу на спілкуванні з професіоналами і порядними людьми та завжди прислуховується до розумних ідей і порад в роботі колективу для досягнення спільної мети.


“Завдання залишаються незмінними – це довіра громадян та протидія злочинності", - сказав, звертаючись до особового складу, новий очільник поліції області.

Голова Луганської обласної ВЦА Сергій Гайдай, звертаючись до присутніх, зазначив, що колектив поліції Луганщини професійний, усі співробітники прагнуть однієї мети: захистити та розвивати Луганщину, а також висловив побажання на плідну співпрацю та тісну комунікацію.

Також свої сподівання на співпрацю висловили присутні керівники силових відомств та штабу.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:05
334
Немає коментарів. Ваш буде першим!