Статистика пожеж у Кремінському районі за 2020 рік

Статистика пожеж у Кремінському районі за 2020 рік

Статистика пожеж у Кремінському районі за 2020 рік

Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. 

На території Кремінського району у 2020 році виникло 365 пожеж, з яких 93 – у житловому секторі, 6 – на транспорті, 266 – суха рослинність та сміття на відкритій території. На пожежах загинула 1 людина, травмовано 2 особи. Сума прямих матеріальних збитків склала понад 2 млн. 477 тисяч грн., сума побічних матеріальних збитків - 56 млн.415 тисяч грн.

За причинами пожежі розподілилися так:

306 – необережне поводження з вогнем;

29 – порушення правил експлуатації електричних мереж та обладнання;

19 – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення;

11 – інші.

Протягом весняно-літнього періоду 2020 року на території Луганщини сталися дві масштабні лісові пожежі, які визнані надзвичайними ситуаціями державного рівня. До ліквідації було залучено понад 759 чоловік особового складу підрозділів ДСНС України, 182 одиниці пожежно-рятувальної та іншої спеціальної техніки, у тому числі 3 літаки АН-32П та 2 вертольоти ДСНС. В результаті пожеж знищено понад 30 тисяч гектарів лісових насаджень, до зони ураження потрапило 32 населених пункти Старобільського, Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів.

, нехтування правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки щорічно завдає населенню значних матеріальних збитків, шкоди здоров’ю та забирає життя людей.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті. Пам’ятайте, що Ваше життя та життя оточуючих найдорожче понад усе.

Володимир ЗАМОРЕНИЙ, заступник начальника Кремінського міськрайонного відділу ДСНС.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:55
276
Немає коментарів. Ваш буде першим!