Аудитори Луганщини протягом січня-листопада забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн

Аудитори Луганщини протягом січня-листопада забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн

Аудитори Луганщини протягом січня-листопада забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-листопада 2020 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 16 млн грн та забезпечили усунення таких порушень на суму понад 10 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 32 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до дисциплінарної та 3 – до матеріальної. Двох посадових осіб звільнено із посад.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 3 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єкти контролю повернули використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 77 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 4 управлінські рішення.

Матеріали 12 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 19 досудових розслідувань та 2 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм та 4 державних фінансових аудити діяльності суб’єктів господарювання. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії та ризикові операції, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 334 млн грн.

За результатами державних фінансових аудитів надано 18 пропозицій, які взяті до виконання, загальна сума досягнутого економічного ефекту – 138 млн грн.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:50
607
Немає коментарів. Ваш буде першим!