На другій сесії Кремінської міської ради

На другій сесії Кремінської міської ради

На другій сесії Кремінської міської ради

Такої уваги до Кремінної з боку народних обранців не було вже давно. На другу сесію міської ради восьмого скликання 23 грудня прибуду вже ціла делегація народних депутатів у складі Сергія Шахова, Сергія Вельможного, Олександра Сухова і депутата по нашому 113 виборчому округу від «Опозиційної платформи — За життя» Олександра Лукашова.

Всі прибули з однією місією: допомогти місцевим депутатам, які не прийшли на офіційну першу сесію 3 грудня,  провести першу сесію по своєму (як пояснив Сергій Шахов, не прийшли через хворобу, бо Covid же). Тому новий голова ТВК роздав усім депутатам порядок денний першої сесії. Цей документ ліг на столи депутатів поряд з порядком денним другої сесії, якою було заплановано розглянути 44 питання, що стосувалися забезпечення життєдіяльності громади.

Перш ніж розпочалася чергова сесія, місцеві депутати вислухали думки поважних столичних гостей, які застерігали їх від неправильних рішень і навіть суворо попереджали, що ті будуть відповідати перед законом, якщо не повернуться до проведення першої сесії. Присутні думку народних депутатів взяли до уваги, до їхніх інтересів поставилися з розумінням, але інтереси громади поставили вище політичних забаганок приїжджих гостей, хай і народних депутатів. Бо у народних - своє завдання: приймати потрібні закони і дбати про поліпшення життя народу України, а нам тут - своє робить. І в своїй громаді ми якось розберемося з проблемами без сторонньої допомоги. Про це зважено і авторитетно заявили депутати Інна Боярська, Тетяна Коваленко та інші.

…А нам - своє робить!

Саме тому в залі залишився новообраний депутатський корпус у повному складі. А поважні гості зрозуміли, що їм тут далі робити нічого і покинули зал.

Міський голова Володимир Струк оголосив про початок другої сесії восьмого скликання.

Ті депутати, які, з поважних причин, були відсутні на першій сесії, склали присягу і приступили до роботи.

Депутати, практично одностайно (2-4- не голосували, стільки ж утримувалося і були проти), прийняли важливі рішення з 44-х питань, винесених на порядок денний. Головне – затвердили Стратегію розвитку Кремінської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2027 року; прийняли бюджет Кремінської міської територіальної громади на 2021 рік; проголосували за утворення і обрання персонального складу постійних депутатських комісій Кремінської міської ради восьмого скликання; за початок реорганізації Новокраснянської і Червонопопівської сільських рад шляхом приєднання до Кремінської міської ради тощо.

На сесії було проголосовано за створення депутатської фракції політичної сили «Опозиційна платформа - За життя», головою обрано Тамару Логвиненко.

По закінченню сесії новообрані депутати сфотографувалися на першому колективному фото, чим засвідчили свою єдність, колективну силу і бажання працювати на благо і процвітання Кремінської громади.

Ганна Паламарюк. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:15
432
Немає коментарів. Ваш буде першим!