Чотири родини переселенців отримали новенькі квартири у Кремінній

Чотири родини переселенців отримали новенькі квартири у Кремінній

Чотири родини переселенців отримали новенькі квартири у Кремінній
Чотири родини переселенців отримали новенькі квартири у Кремінній 0Чотири родини переселенців отримали новенькі квартири у Кремінній 1Чотири родини переселенців отримали новенькі квартири у Кремінній 2

У 2014 році Кремінська громада прийняла багатьох людей, які втратили своє житло в зоні АТО. Допомога цим людям стала напрямком роботи Кремінської райдержадміністрації, районної і міської рад. І ось нарешті їхня мрія здійснилася!

Чотири квартири, розташовані у приміщенні колишньої молочної кухні, яке давно пустувало, отримали переселенці-медики. Одна з квартир однокімнатна, три – двокімнатні. У нове житло незабаром переїдуть родина Кравчуків – лікар-стоматолог Віталій і лікар-анестезіолог Євгенія з маленькою трирічною донькою, лікар-анестезіолог Сергій Польгуй, лаборант Ірина Логінова з 14-річним сином, і лікар-психіатр, молодий спеціаліст Володимир Гончаров. До цього часу всі ці родини жили на орендованих квартирах.

Проект розпочався у 2018 році. У травні 2019 року за сприяння районної державної адміністрації був підписаний меморандум про співпрацю по створенню житла для ВПО між УФСІ, власником об’єкту – Кремінською районною радою та балансоутримувачем – Кремінською багатопрофільною лікарнею.

Генеральний директор КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня» Лариса Кульбач, яка ризикнула і взяла участь у проекті та виграла його, подякувала Українському фонду соціальних інвестицій за надану можливість, німецьким партнерам, які під час ремонту велику увагу приділяли екологічності матеріалів, підрядникам і владі.

Церемонія урочистого вручення клучів та перерізання стрічки відбулася за участю представників Фонду, зокрема, Олега Овчіннікова, заступниці голови Луганської обласної державної адміністрації Катерини Безгинської, представників обласної адміністрації, місцевої влади і, звичайно, колективу багатопрофільної лікарні на чолі із гендиректором.

Подякував всім, хто брав участь у проекті, власник нової квартири Віталій Кравчук: "Окрема подяка Ларисі Кульбач за те, що їй не байдужа доля лікарів-переселенців. Дякуємо владі, інвесторам, донорам".

"Квартира гарна, було несподівано і приємно", - сказав лікар-психіатр Володимир Гончаров зі Свєрдловська. Хлопець молодий, поки що не одружений. Тепер в нього є житло і можливість привести у нього свою родину. 

Тож, у рамках Проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІ» проведено реконструкцію колишньої молочної кухні - виконано перепланування приміщення та внутрішні роботи в створених квартирах. Дерев’яні вікна замінені на металопластикові. Квартири обладнані газовими плитами та вбудованими кухонними меблями. Гаряче водопостачання здійснюється від індивідуальних двоконтурних газових котлів. Встановлено GPRS-модеми для побутових лічильників газу.

Протягом 2019-2020 років за кошти місцевих бюджетів було виготовлено проектно-кошторисну документацію, виконано внутрішні ремонті роботи під’їзду багатоквартирного будинку, встановлено відкидний пандус для маломобільних груп населення. 

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІ», донором якого є Уряд Німеччини через німецький банк розвитку KfW, виконавцем - Український фонд соціальних інвестицій, розрахований на впровадження протягом 2018-2022 років.

В ньому беруть участь 11 громад з п’яти регіонів України. Основна мета Проекту – створення житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), покращення інфраструктури об’єктів соціальної сфери (шкіл та дошкільних навчальних закладів) у громадах, які приймають ВПО та підвищення їхнього потенціалу.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:20
605
Немає коментарів. Ваш буде першим!