Податкова Луганщини запрошує платників отримувати інформацію через месенджери Telegram та Viber

Податкова Луганщини запрошує платників отримувати інформацію через месенджери Telegram та Viber

Податкова Луганщини запрошує платників отримувати інформацію через месенджери Telegram та Viber

Головне управління ДПС у Луганській області звертає увагу платників податків, що Державна податкова служба України з 6 листопада 2020 року запровадила електронний сервіс «InfoTAX», про це повідомляє ІРТА FAX.

Він надає платникам податків можливість через месенджери Telegram та Viber отримувати актуальну та необхідну інформацію про:

- стан розрахунків з бюджетом,

- реєстраційні та облікові дані,

- про результати обробки документів,

- про строки подання звітності та сплати податків.

Також можна отримати інформацію з СЕА ПДВ про:

- суми, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних,

- суми залишку на електронному рахунку Казначейства,

- про суми податку, сплаченого платником при ввезенні товарів на митну територію України.

Режим «СЕА РПСЕ» надає користувачам-платникам акцизного податку актуальну інформацію щодо:

- суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати акцизні накладні по кожному складу та виду пального в Єдиному реєстрі реалізації пального та спирту етилового;

- суми залишку на Казначейскому рахунку.

На сьогодні InfoTAX надає близько 20 сервісів, до яких під’єдналося понад 7 тис. користувачів. Підключення до InfoTAX може бути корисним як для керівників та бухгалтерів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, так і для громадян – платників податків. Максимально швидко підключитись до сервісу InfoTAX можно за допомогою інструкції, яка розміщена в мессенджері Telegram, або за посиланням.

Зважаючи на карантинні обмеження, пов’язані з запобіганням розповсюдженню коронавірусної хвороби, у податковій закликають віддавати перевагу дистанційному спілкуванню. А електронні сервіси, у т.ч. «Електронний кабінет» та «InfoTAX», допоможуть зекономити час та вирішити всі питання, не виходячи з дому.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:05
233
Немає коментарів. Ваш буде першим!