Мін’юст зареєстрував Умови прийому для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році

Мін’юст зареєстрував Умови прийому для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році

Мін’юст зареєстрував Умови прийому для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році

Умови прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер №1235/35518 від 11.12.2020) та найближчим часом набудуть чинності. Пр це йдеться на Урядовому порталі.

Планується, що у 2021 році вступ до закладів фахової передвищої освіти розпочнеться наприкінці червня.

Нагадаємо, що порівняно з попередніми роками нові Умови містять норми, що мають зробити вступ більш прозорим та комфортним. Наприклад, вступники на основі повної загальної середньої освіти зможуть оцінити свої шанси ще до подачі документів – надається можливість спочатку скласти вступні іспити, творчі конкурси, а вже потім подавати документи до обраного закладу.

До того ж при вступі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня робітника, у разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25%.

Також Умовами передбачено продовження періоду проведення іспитів для вступників на основі базової загальної середньої освіти. Це дозволить закладам більш гнучко підійти до організації вступної кампанії, з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів.

На 2021 рік передбачено додатковий прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти за контрактною формою (у разі, коли з поважних причин вступники не змогли вчасно подати документи). Крім того, роботодавці зможуть тепер направляти до закладів фахової передвищої освіти на контрактне навчання групи своїх співробітників протягом усього навчального року.

Нагадаємо, 9 грудня 2020 року зареєстровані Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:00
352
Немає коментарів. Ваш буде першим!