Володимир Струк про комунальне майно громади: "Я нікому не віддам свого. Ми залишимо в громаді все, що надбали впродовж багатьох років".

Володимир Струк про комунальне майно громади: "Я нікому не віддам свого. Ми залишимо в громаді все, що надбали впродовж багатьох років".

Володимир Струк про комунальне майно громади: "Я нікому не віддам свого. Ми залишимо в громаді все, що надбали впродовж багатьох років".

3 грудня відбулася перша сесія VIII скликання Кремінської міської ради. Після неї голова Кремінської ОТГ Володимир Струк відповів на запитання журналістів.

-Володимире Олексійовичу, які ваші враження від першої сесії?

- Сесія пройшла успішно, всі питання, заплановані порядком денним, відпрацювали на п’ятірочку. Головне – це прийняття присяги міським головою і депутатами, після чого ми набули легітимності. Розглянули і організаційні питання стосовно того, хто буде займатися в ОТГ економікою, будівництвом, благоустроєм, соціальними питаннями, культурою, молоддю і спортом тощо.

-Тобто, до кадрової політики Ви підходите дуже серйозно?

-По-перше, я тричі був депутатом міської ради, двічі – селищним головою і обирався народним депутатом. Був заступником бюджетного комітету Верховної Ради сьомого скликання. Отож, знаю, куди йти, що належить робити, чітко бачу мету, завдання і шляхи виконання накресленого.

- Які пріоритети визначили для розвитку територіальної громади?

  • -Перше, для чого ми сюди прийшли, це створення робочих місць. У нашій передвиборчій Програмі це проходило червоною ниткою. Тепер ми отримали можливість втілити свої зобов’язання в життя.
  • Друге, що ми плануємо, це відродити статус Кремінної – курортного міста, яким його пам’ятають наші батьки. Тут чудовий край, це краще місце для відпочинку в Україні. І ми зі своєю командою зробим його знову привабливим і гостинним.
  • Ми повернемо додому молодь, яка виїхала в чужі краї на заробітки. Ми вміємо створювати економіку, робочі місця, знаємо, як заробляти гроші для блага громади і людей, знаємо як зробити нашу територію конкурентоздатною. Кремінна і прилеглі села стануть красивими, затишними і комфортними для проживання.
  • -Що Ви думаєте з приводу сьогоднішньої ситуації, коли половина депутатів не з’явилися на першу сесію?
  • -- Те що сталося в нас – відбувається скрізь по Україні. Є групи людей і певних кланів, які з влади зробили бізнес. Для нас це - робота, розбудова громади, а для когось – це бізнес. Саме для того, щоб продовжувати свій бізнес, вони йдуть до міських, районних, обласних рад, і навіть до Верховної Ради. У них одна коаліція, одне завдання: як урвати з бюджету будь-якого регіону ласий шмат до власної кишені. Треба створити такий законодавчий документ, щоб подібних «бізнесменів» не допускати до влади. Ми повинні бити по руках і саджати в тюрми тих, хто причетний до даних кланів. Бо це злочин перед країною і її народом.
  • -Минулого скликання інвестиційна діяльність у нашому місті була досить успішною. Як ви плануєте продовжувати її?
  • -- Для нас це не нове, впродовж багатьох років, в рамках свого Благодійного фонду, я підтримую дружні зв’язки з фондами Японії, Німеччини, Туреччини, Англії, Америки. То ж будемо і надалі продовжувати цю роботу. Ось, наприклад, голова міста-побратима Анкари надіслав нам апарат для виготовлення антисептичних засобів і обробки приміщень. Будемо виробляти антисептики і безкоштовно роздавати жителями.
  • Уже є домовленість на поставку техніки, інвентаря, медичного обладнання. Все це будуть інвестиції в нашу громаду. Але ми повинні самі навчитися заробляти кошти і створювати для себе блага. Для цього й створюватимемо робочі місця, щоб виробляти продукцію, продавати її на внутрішньому і зовнішньому ринках. Це ми вміємо добре робити.
  • -- Комунальна власність стане предметом торгу між Сєвєродонецькою районною радою і Кремінською громадою. Як будете вирішувати це питання?
  • -- Я нікому нічого не віддам свого! Така я людина. Ми залишимо собі все, що надбали впродовж десятків років. І в десять разів примножимо надбане. Відкриємо цехи для виробництва будівельних матеріалів, створимо молодіжні житлові кооперативи, як це було колись, збудуємо житло. Це не просто слова. На кожне своє зобов’язання я відповідаю конкретними справами.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:15
780
Немає коментарів. Ваш буде першим!