Розумна бібліотека «BEZмеж» – нові можливості

Розумна бібліотека «BEZмеж» – нові можливості

Розумна бібліотека «BEZмеж» – нові можливості

18 серпня у м. Кремінна сталася приємна подія – презентація проекту «Розумна бібліотека Безмеж».

На заході були присутні керівники району та міста, координатори, партнери - всі, хто переймався і сьогодні піклується потребами людей. Це Наталія Губенко – менеджер з грантів і субконтрактів проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), Олександр Прошкін – менеджер по закупках, а також голова Кремінської райдержадміністрації Олег Клименчуков, голова районної ради Володимир Прокопенко, Кремінський міський голова Юрій Прокопенко, начальник відділу культури, молоді та спорту Інна Боярська.

Перерізавши стрічку, гості і дітлахи потрапили до нової, оновленої, осучасненої дитячої бібліотеки – у місце незабутніх див і пригод. Бібліотека дійсно тепер на схожа на ту, якою ми звикли її бачити. Там треба побувати!

Нова, сучасна, комфортна, цікава та затишна - такою відтепер є Кремінська районна бібліотека для дітей, яка перетворилася у сучасний інформаційний, культурний та громадський центр для проведення різноманітних соціальних, освітніх та культурних заходів. Три бібліотечних приміщення переобладнали та оснастили сучасними офісними меблями, комп’ютерною технікою, яскравими книгами та 3D книгами з доповненою реальністю. В бібліотеці створили коворкінг центр та дитячу зони для проведення різноманітних заходів.

Книги, спілкування, освіта, творчість та дозвілля - заняття тут можна знайти на будь-який смак: від ігор та книг до опанування комп’ютерної грамотності та відпочинку. А ще - зустрічі та події. В «Беzмеж» на вас чекає лаунж зона, вiдкрита для зустрічей з «живими книгами». «Жива бібліотека»,дитяча ігрова зона, клуб програмування «Код клуб» для дітей, уроки комп’ютерної грамотності для дорослих та людей похилого віку, клуб настільних ігор та 3D–клуб для дітей, та ще багато цiкавинок. Тут працює бібліотечний кінотеатр та проходить показ лялькових вистав. Місцеві умільці проведуть для вас майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, а запрошені фахівці - лекції на екологічні та інші теми. В бібліотеці можна, навіть, зробити креативне фото у фотозонах «Завітайте в казку», «Миру, сонця і добра».

Разом з оновленим простором розпочинає працювати олімпійський куточок «Луганщина олімпійська». Літературу подарували партнери та друзi бібліотеки з Луганського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України.

Для кожного мешканця громади бібліотека стане місцем, де вони матимуть можливість розвиватись та змінюватись. Тож завітайте до оновленої бібліотеки та скористайтеся можливостями «BEZмеж».


Створення розумної бібліотеки «BEZмеж» стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні».


Олена СКИДАНЕНКО, директор

КУ «Кремінська РЦБС»

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:15
339
Немає коментарів. Ваш буде першим!