Відбулася перша сесія Кремінської міської ради. Фото і відео

Відбулася перша сесія Кремінської міської ради. Фото і відео

Відбулася перша сесія Кремінської міської ради. Фото і відео
Відбулася перша сесія Кремінської міської ради. Фото і відео 0Відбулася перша сесія Кремінської міської ради. Фото і відео 1Відбулася перша сесія Кремінської міської ради. Фото і відео 2

Сесія тривала понад дві години, не обійшлося без заворушень.

3 грудня у залі засідань Кремінської міської ради на сесії зареєструвалося 14 депутатів із 26. Також на засіданні були присутні депутати Сєвєродонецької районної ради, голова Кремінської райдержадміністрації, голова Кремінської районної ради.

Сесію розпочав голова міської територіальної виборчої комісії, який потім делегував свої повноваження для проведення засідання секретарю ТВК, бо вважає сесію нелегітимною. Голова комісії мотивував свої дії і тим, що приступив до обов’язків нещодавно і тому не мав достатньо часу, щоб ознайомитися з кількістю депутатів і умовами, необхідними для законного проведення сесії. 

Секретар ТВК оголосив сесію правомочною і відкритою. 

У своєму виступі він озвучив результати виборів і запросив новообраних депутатів скласти присягу і поставити свої підписи під відповідним документом.

У цей момент до зали зайшли невідомі люди з проханням зареєструвати їх. Вони спробували завадити ходу засідання своїми зауваженнями про нібито незаконність проведення сесії (бо веде її секретар) і відсутність кворуму. Депутати міської ради пояснили, що закон не порушувався, що сесію, як і належить, відкрив голова ТВК, який потім вирішив передати свої повноваження секретарю. Молодих людей попросили зайняти місця у залі і продовжили урочисте прийняття присяги. Невідомі, які представилися «громадянами України», ще деякий час вперто стояли на своєму. Депутати запропонували викликати правоохоронні органи. Але провокатори врешті залишили залу засідань.

Сесію продовжили. Відповідно до протоколу результатів виборів на посаду Кремінського міського голови, найбільшу кількість голосів (3466) набрав Володимир Струк, якого на засіданні було оголошено міським головою, що є основою для набуття ним повноважень. Новообраний голова склав присягу і продовжив ведення сесії.

Перейшли до порядку денного, на який було винесено 14 запитань. 

  Одним із пунктів стояло обрання секретаря Кремінської міської ради шляхом таємного голосування. Так, депутати одноголосно визначилися із секретарем і ним став Володимир Веніамінович Бубушкін.

Далі сесія проходила спокійно і без провокацій. Щоправда, під час перерви член міської територіальної виборчої комісії Наталя Тихонівна Олійник розповіла журналістам про тиск на членів ТВК, який спричинявся незадовго до проведення першої сесії (відео).

https://youtu.be/sUNYzGXm2_E

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:50
1777