У Кабміні назвали можливі дати введення локдауну

У Кабміні назвали можливі дати введення локдауну

У Кабміні назвали можливі дати введення локдауну

В Кабінеті міністрів погодили дату введення локдауну. Про це сьогодні повідомила низка ЗМІ.

За деякими даними, жорсткі  обмеження почнуть діяти від 24 грудня і триватимуть до 15  січня. 

Проте прес-секретар Президента  Юлія Мендель повідомила, що на сьогодні точної дати введення карантину немає. Про це вона заявила на своїй сторінці в Інстаграм:

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада керівництво держави зібралося на нараду, аби визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Володимир Зеленський заявив про необхідність визначення реалістичних прогнозів, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження медична система та економіка країни. Громадян пообіцяли проінформувати якнайшвидше, аби була можливість підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в уряді підтримають бізнес, а Кабмін, за ініціативи президента, вже розробив програми з допомоги ФОПам, збереження робочих місць і компенсації на сплату єдиного соціального внеску.

Які саме програми підтримки для допомоги бізнесу у зв’язку з посиленням карантину подано до Верховної Ради?

1. Фізичні особи - підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн.

2. Суб'єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць.

«Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника», - зазначив Президент.

3. Підприємства, робота яких припиняється через карантинні обмеження, отримають компенсацію витрат на сплату ЄСВ за найманих працівників.

«Якщо через посилення карантину ваша діяльність забороняється, ви отримаєте компенсацію на сплату ЄСВ за своїх найманих працівників», - сказав Президент.

4. Податкові канікули. При посиленні обмежувальних заходів 200 тис. фізичних осіб - підприємців 1-ї групи будуть звільнені від сплати всіх податків і зборів, включно з ЄСВ.

5. Відновлення дії програм підтримки бізнесу, які працювали під час карантину навесні.

«Це матеріальна допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років. Це компенсації з часткового безробіття», - сказав Володимир Зеленський.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:00
754
Немає коментарів. Ваш буде першим!