Зразкова театральна студія «КЛАС» здобула низку перемог на конкурсі «Поезія народів світу».

Зразкова театральна студія «КЛАС» здобула низку перемог на конкурсі «Поезія народів світу».

Зразкова  театральна  студія «КЛАС»   здобула низку перемог на  конкурсі «Поезія народів світу».

Про це повідомляється на сайті Кремінської райдержадміністрації.

Театральне мистецтво та акторська майстерність – це особливий світ творчості та креативу, який відкриває обдаровану особистість й дарує яскраві враження. Для зразкової театральної студії «КЛАС» Будинку дитячої творчості на базі Кремінського ліцею №5 на чолі із Лідією Щолок - це спосіб життя і самовдосконалення.

У листопаді поточного року Луганський національний університет імені Тараса Шевченка втретє проводив міжобласний конкурс «Поезія народів світу», присвячений сторіччю вищого освітнього закладу. Цього року творчий турнір, який охоплює Луганську та Полтавську області, відбувався у новому для себе форматі - онлайн. Це дозволило уникнути необхідності вирішувати низку організаційних питань, натомість, сконцентруватись виключно на творчості. Тому цьогорічний конкурс став рекордним: журі отримало для оцінювання сотню відеоробіт.

Кремінська зразкова театральна студія, як завжди, стала найактивнішим учасником змагань у всіх номінаціях, підтвердивши свій високий КЛАС чотирма Гран-прі в номінаціях «Німецька мова», «Французька мова», «Іспанська мова», «Італійська мова» та одним першим місцем у номінації «Англійська мова».

Вихованці – це віддзеркалення своїх педагогів. Заслуженому визнанню креативних студійців передувала кропітка творча робота керівника колективу Лідії Щолок та вчителя іноземних мов Лариси Рикової.

Щиро вітаємо наших студійців і їх наставників, бажаємо нових творчих злетів!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:20
315
Немає коментарів. Ваш буде першим!