ГК «Нафтогаз України» залишає ціни на грудень незмінними

ГК «Нафтогаз України» залишає ціни на грудень незмінними

ГК «Нафтогаз України» залишає ціни на грудень незмінними

ТОВ «Газопостачальна компанія „Нафтогаз України“ зберегла на грудень ціну на природний газ для населення на рівні 6,33 гривні/куб. м (з ПДВ, без урахування вартості розподілу і доставки) в порівнянні з листопадом.

Про це йдеться в повідомленні „Нафтогазу“.

"Ціни на газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» в грудні залишаться на рівні листопада. В рамках тарифного плану «Місячний» кубометр природного газу коштуватиме 6,33 грн з ПДВ (без урахування вартості розподілу). Для тих, хто захоче підключити тарифний план «Річний» в грудні, можна буде зафіксувати ціну на рівні 6,45 грн/кубометр з ПДВ (без урахування вартості розподілу).

Зберегти рівень цін на газ у грудні вдалося завдяки тому, що оптова ціна блакитного палива не змінилася.

Тарифні плани на газ від ГК «Нафтогаз України» діють тільки для клієнтів компанії. Зараз їх кількість вже перевищує 300 тис, що складає приблизно 2,5% від загальної кількості споживачів газу на українському ринку.

Разом з тим, підключитися до тарифних планів від ГК «Нафтогаз України» можуть всі бажаючи. Для цього необхідно стати клієнтом компанії. Зробити це можна онлайн – через сайт gas.ua та сайт Приват24.

Для мешканців західних та південних областей є можливість оформити заявку на приєднання у відділеннях банку ПУМБ.", — йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:55
358
Немає коментарів. Ваш буде першим!