У Кремінній з’явився мурал

У Кремінній з’явився мурал

У Кремінній з’явився мурал
У Кремінній з’явився мурал 0У Кремінній з’явився мурал 1У Кремінній з’явився мурал 2У Кремінній з’явився мурал 3

У рамках відзначення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада у місті Кремінна відбулося відкриття муралу (малюнку на стіні) за темою «Живи без насильства – будуй здорове суспільство». Яскраве зображення прикрасило будівлю Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп».


 

Мурал створено за ініціативи Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, у партнерстві з Німеччиною, у рамках проєту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення у Східній Україні», при співпраці з Кремінською міською радою.

Традиційно для нашої області акція «16 днів проти насильства» розпочинається саме з відкриття муралу. Це вже четвертий символічний малюнок на будівлях Луганщині, а Кремінна вперше стала учасником такої гарної традиції. 

Автор муралу – художник Ян Птушко.

Директор Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА Елеонора Поліщук зазначила, що Луганська область дуже активно бере участь у Всеукраїнській акції проти насильства. «Ця акція дозволяє об’єднати зусилля державних органів влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наших міжнародних партнерів і просто небайдужих до проблем домашнього насилля людей», - сказала Елеонора Поліщук. – «В основному від насильства страждають жінки. В умовах карантину, на жаль, ця тема загострилася. І на сьогодні ми маємо понад 3000 звернень громадян на обласну «гарячу» лінію. Також у нас є 10 бригад соціально-психологічної допомоги, 5 анонімних кабінетів для жінок, ми відкрили притулок для жертв насилля у Рубіжному. До речі, ваші сусіди стали 36-им містом у світі, яке включилося у програму «Безпечне місто».

Міський голова Юрій Прокопенко разом з Еленорою Поліщук передали табличку, де вказані учасники і партнери акції, директору КУ ЛОФЦ «Олімп» Юрію Іщенку.

Дуже символічно, що мурал із глибоким, знаковим девізом «Живи без насильства – будуй здорове суспільство» з’явився на фасаді саме спортивного закладу. Адже фізичне, психічне і соціальне здоров’я людини дуже взаємопов’язане. І саме серед молоді і дітей, які відвідуватимуть «Олімп», мають формуватися ненасильницькі моделі поведінки.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:55
439
Немає коментарів. Ваш буде першим!