У Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

У Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

У Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України
У Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України 0У Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України 1У Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України 2У Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України 3

23 серпня у Кремінній пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Про це повідомляє Кремінська районна державна адміністрація.

Під звуки Державного Гімну національний прапор підняв учасник проведення АТО на Сході України, наразі військовослужбовець прикордонної служби, громадський активіст Юрій Житлов.

Шановне зібрання з нагоди свята привітали голова Кремінської райдержадміністрації Олег Клименчуков та голова районної ради Володимир Прокопенко.

«У цей святковий день вірю і сподіваюсь разом з вами на те, що вільна і незалежна Україна буде процвітаючою країною, а кожен з нас день за днем буде докладати заради цього свої зусилля», - сказав на мітингу Олег Клименчуков.

В ході церемонії присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави, а також поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.

Завершилась церемонія традиційним патріотичним автопробігом вулицями міста.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:45
245
Немає коментарів. Ваш буде першим!