Сєвєродонецький «Азот» відновив випуск медичного кисню

Сєвєродонецький «Азот» відновив випуск медичного кисню

Сєвєродонецький «Азот» відновив випуск медичного кисню

Підприємство «Сєвєродонецьке об'єднання «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, отримало реєстраційне свідоцтво і відновило випуск кисню медичної якості.

Про це йдеться в повідомленні Group DF, передають Українські Новини.

"Ми повністю виконали домовленості з керівництвом області та почали постачання кисню медичного якості до медустанов регіону. Насамперед ідеться про лікарні Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Новоайдара та інших населених пунктів Луганської області. Всі дозвільні процедури ми пройшли максимально оперативно, починаючи з подання документів у Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я. Було проведено детальну експертизу нашої документації, оцінювання виробництва і якості продукції. Підприємству видано свідоцтво про реєстрацію медичного кисню як лікарського препарату", - повідомив голова правління підприємства Леонід Бугайов.

Згідно з повідомленням, медичний кисень Сєвєродонецького "Азоту" зареєстровано і внесено до Державного реєстру лікарських препаратів як препарат для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19).

"Потужності підприємства дозволяють випускати 500 кубічних метрів на годину кисню медичної якості. Для зберігання медичного кисню застосовуються металеві газові балони високого тиску різної ємності. Оскільки "Азот" сьогодні працює в умовах повного виробничого циклу з випуску мінеральних добрив, технологічно можливість для випуску медичного кисню є", - наголошується в повідомленні.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:25
727
Немає коментарів. Ваш буде першим!