Кремінщина зазнала непоправної втрати, згасла ще одна зірка на небосхилі Луганщини: не стало Анатолія Антоновича Висоцького

Кремінщина зазнала непоправної втрати, згасла ще одна зірка на небосхилі Луганщини: не стало Анатолія Антоновича Висоцького

Кремінщина зазнала непоправної втрати, згасла ще одна зірка на небосхилі Луганщини: не стало Анатолія Антоновича Висоцького

Відійшла у вічність людина-легенда, дорога і близька кожному кремінянину. Заслужений лікар України, науковець, новатор у медицині, талановитий організатор, головний лікар Кремінської охорони здоров’я впродовж 20 років, начальник управління охорони здоров’я Луганської обласної адміністрації.

Анатолій Антонович народився 12 серпня 1951 року на Черкащині. У 1981 році, після закінчення Дніпропетровського медичного інституту за спеціальністю педіатрія, приїхав до Кремінної і розпочав діяльність у якості дитячого хірурга. Вже з перших кроків роботи він заслужив повагу і довіру у батьків маленьких пацієнтів, які неодмінно хотіли потрапити на прийом до молодого тямущого хірурга. У два операційних дні – вівторок і п’ятницю – він робив по 7-8 операцій. Успішних операцій! Не дивно, що за короткий час він завоював високий авторитет і вже через 6 років молодого спеціаліста, на конкурсній основі, публічно, у районному Будинку культури, обирають головним лікарем Кремінського відділу охорони здоров’я.

За час його керівництва охорона здоров’я району та області зазнала кардинальних позитивних змін: зміцнювалася матеріально-технічна база, зводилися будинки для медичних працівників, створювалися всі умови для якісного обслуговування населення. Він ініціював створення у районній лікарні і впровадив лікарняну касу і мріяв про страхову медицину в районі.

Як депутат районної і обласної рад добився виділення вулиці під будівництво житла медиків і назвав її на честь відомого хірурга Миколи Пирогова.

Разом з дружиною, Ольгою Василівною, вони виховали двох прекрасних синів. Ігор, як і батько, став дитячим хірургом, працює у Києві. Антон - пластичний хірург - живе і працює у Львові.

В одному з інтерв’ю для газети «Кремінщина» Анатолій Антонович сказав: «Наше фізичне здоров’я повністю залежить від душевного стану. Будьте добрими, чесними, небайдужими, живіть без зла і заздрощів у серці – і ви будете щасливі». (Архівні матеріали про лікаря читайте тут https://krm.lg.ua/articles/28-pole-z-vrozhayem-tysyach-vryatovanykh-zhyttiv.html і тут: https://krm.lg.ua/filereader/index/1148/0b639abdd9916331d6b9f24e23264805).

На жаль, душевний стан людей, які вимушено покинули свої домівки, а серце залишили в окупованій Кремінній, не сприяє здоров’ю. Не витримав і Анатолій Антонович!

Його поховають у суботу, на Львівщині.

Парастас відбудеться сьогодні, 17 травня 2024 року, о 17:00. Попрощатися з померлим можна у капличці біля лікарні швидкої допомоги (м. Львів, вул. Орлика, 6). Прощання та чин похорону пройдуть 18 травня о 12:30 (Львівська обл., с.Поршна, вул.Шевченка, 114А).


Анатолій Антонович Висоцький назавжди залишиться в пам’яті вдячних кремінян.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:55
180
Немає коментарів. Ваш буде першим!