Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською»

Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською»

Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською»

Про це повідомили на сайті Луганської ОДА.

Його головна мета – поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Ініціатори заходу – Уповноважений із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів та Асоціації мовних курсів.

Слід зазначити, що проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

У проєкті можуть взяти участь всі охочі, зареєструвавшись тут: https://bit.ly/3V4e5Qf

Контактна особа з Луганщини для узгодження питань щодо передачі та отримання книг: Моісєєва Світлана Анатоліївна, Луганська обласна універсальна наукова бібліотека,+38 050 423 09 30.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
21:55
62
Немає коментарів. Ваш буде першим!