Володимир Прокопенко: «Сприятиму розвитку ділових зв’язків між Луганщиною та Івано-Франківщиною»

Володимир Прокопенко: «Сприятиму розвитку ділових зв’язків між Луганщиною та Івано-Франківщиною»

Володимир Прокопенко: «Сприятиму розвитку ділових зв’язків між Луганщиною та Івано-Франківщиною»

Депутат Сєвєродонецької районної ради від «Слуги Народу» Володимир Прокопенко, який до повномасштабного вторгнення військ рф на територію України жив у Кремінній, нині перебуває на Івано-Франківщині, у місті Долина. 

Тут він активно долучається до життя громади та постійно на зв’язку зі своїми земляками – допомагає у вирішенні нагальних питань.

«Мешкаючи в Долині, постійно підтримую комунікацію із земляками, беру участь у реалізації цікавих ініціатив та долучаюся до підтримки дружніх зв’язків між Івано-Франківщиною та Луганщиною. Уже багато років Долина є містом-побратимом Рубіжного. Цей статус не є просто формальністю, він відображає постійну комунікацію та взаємну підтримку між двома містами», – розповів Володимир Прокопенко.

Депутат вважає, що й інші міста Сєвєродонецького району також мають долучитися до цього співробітництва. Саме із цією метою в січні місто Долина відвідала делегація посадовців із Луганщини, до складу якої увійшов також Володимир Прокопенко. Депутат наголошує на важливості та корисності для Луганської області співпраці із Долинською громадою.

«Долина – це єдине місто в Україні, яке здобуло європейський сертифікат енергоефективного менеджменту. У міської громади є багато ініціатив із розвитку енергетики, також тут активно розвивають видобуток нафти та газу, фермерське господарство та інші сфери економіки. Такий досвід буде вкрай корисним для Луганщини в майбутньому, тому підтримувати ділові зв’язки та цікавитися досягненнями Долинської громади потрібно вже зараз. Всіляко сприятиму цьому», – наголосив Володимир Прокопенко.

Народний депутат України, голова Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Кузнєцов акцентує на важливості взаємодії Луганщини з іншими регіонами країни:

«Луганська область завжди підтримувала дружні зв’язки з іншими регіонами країни, зокрема, і з Івано-Франківщиною. Обмін досвідом та новими ідеями є корисним для обох регіонів, тому команда «Слуги Народу» Луганщини активно долучалася до налагодження постійної комунікації з представниками інших регіонів України та робитиме це й надалі».

ƤƦ

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:15
114
Немає коментарів. Ваш буде першим!