Залужного звільнили: хто став новим Головнокомандувачем ЗСУ?

Залужного звільнили: хто став новим Головнокомандувачем ЗСУ?

Залужного звільнили: хто став новим Головнокомандувачем ЗСУ?

Президент Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні, 8 лютого, зустрівся із Валерієм Залужним. 

Президент зустрівся з головкомом Залужним. Зеленський подякував йому за два роки захисту України, обговорив оновлення керівництва ЗСУ і запропонував «надалі бути в команді».

Пізніше Зеленський повідомив, що звільнив Залужного із посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив генерал-полковника Олександра Сирського, який до цьго командував Сухопутними військами.

Про це Володимир Зеленський написав у Telegram.

"Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних сил України. Час для такого оновлення – саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді", — йдеться у дописі Зеленського.

Натомість Валерій Залужний заявив, що під час зустрічі із президентом, було прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії ведення війни.

"Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024-го. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом. Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, президенту України", — йдеться у дописі Залужного у Telegram.

Пізніше Зеленський повідомив, що призначив на посаду головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського.

"Відсьогодні до керівництва ЗСУ приступає нова управлінська команда. Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генштабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача", — сказав президент.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:48
181
Немає коментарів. Ваш буде першим!