​На 68-му році пішов з життя талановитий будівельник, мудрий керівник і людина прекрасної душі – Лебедєв Сергій Павлинович

​На 68-му році пішов з життя талановитий будівельник, мудрий керівник і людина прекрасної душі – Лебедєв Сергій Павлинович

​На 68-му році пішов з життя талановитий будівельник, мудрий керівник і людина прекрасної душі – Лебедєв Сергій Павлинович

Це гірка звістка для кремінян і Кремінської громади, бо не стало людини, яка зробила неоціненний внесок у будівництво Кремінського району і присвятила цій галузі фактично все своє життя.

Сергій Павлинович народився 8 березня 1956 року в місті Оханськ Пермського краю. Після 7 класу переїхав до Кремінної – на батьківщину своєї мами. Закінчив Кремінську ЗОШ №5, потім була армія. Пройшовши військову службу, вступив до Стаханівського інженерно-педагогічного інституту, де навчався за спеціальністю «Інженер, викладач будівельних дисциплін».

Роботу за фахом розпочав у 1981 році в місті Костанай (Казахстан). З 1986 року працював у Кремінському професійно-технічному училищі старшим майстром. З 1994 по 2007 роки вів активну діяльність у сфері будівництва, зокрема, був директором з будівництва ТРЦ «Французький бульвар» - торгівельний центр нового покоління у місті Харків. З 2010 по 2015 роки працював заступником голови Кремінської районної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства. А з 2016 року - як приватний підприємець у сфері технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури.

У Кремінському районі Сергій Павлинович був знаною і шанованою людиною, адже багато зробив для Кремінщини і її мешканців. Брав активну участь у відновленні комунальної інфраструктури міста. Зробив значний внесок у розбудову газової мережі Кремінського району. За його участі була реалізована низка будівельних проєктів, які зробили життя кремінян більш затишним і комфортним. Однією зі значущих справ, в яку Сергій Павлинович без перебільшення вклав свою душу, була глобальна реконструкція системи водопостачання міста Кремінна. Останні роки він працював і в інших регіонах, зокрема, побудувавши не один десяток ЦНАПів по Луганській та Харківській областях.

Але найбільшим його надбанням були добра душа і чисте серце. Щирий, чуйний, порядний, ввічливий - він любив життя і людей! А ще був затятим риболовом і у вільний час знімав та фотографував все довкола. Бо мальовнича природа наповнювала його і захоплювала своєю красою.

Та й в ньому самому було стільки краси, енергії і любові!... Проте підступна хвороба виявилася сильнішою… За день до початку війни Сергію Павлиновичу поставили страшний діагноз. І він майже два роки боровся з недугою, але, на жаль, не зміг її перемогти…

У ці скорботні дні висловлюємо щирі та глибокі співчуття дружині, дітям і онукам Сергія Павлиновича. Важко дібрати слова, неможливо загоїти біль від втрати рідної людини. Але світлі спогади про Сергія Павлиновича Лебедєва назавжди залишаться в серцях людей. Нехай Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:50
264
Немає коментарів. Ваш буде першим!