ВПО з Кремінної відкривають боксерський клуб у Києві і потребують фінансової підтримки.

ВПО з Кремінної відкривають боксерський клуб у Києві і потребують фінансової підтримки.

ВПО з Кремінної відкривають боксерський клуб у Києві і потребують фінансової підтримки.

Благодійна організація «МБФ «Діти Батьківщини» ініціювала відкриття у столиці боксерської зали, яку безкоштовного зможуть відвідувати внутрішньо переміщені особи Луганщини.

Як наголошують ініціатори, особлива увага приділятиметься переселенцям з Кремінної та Сєвєродонецька.

Поки що підвальне приміщення боксерського клубу має «сирий» вигляд, проте там вже проходять тренування. Тренує дві групи дітей переселенець з Кремінної, зірка турніру «LuckyPunch» Джамал Давлетов.

Та для повноцінного функціонування і розвитку боксерський клуб потребує не тільки зусиль спортсменів, а й значних грошових вкладень. Тому засновники майбутньої школи боксу звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти боксерам фінансово.

«Наша мета - спортивно-патріотичне виховання дітей та підлітків України, їх активна участь у різноманітних турнірах країни. Особливо хочемо підтримати земляків-ВПО. Щоб розвинути самодисципліну юних хлопців, сформувати їхню впевненість та відчуття відповідальності за рідних, дім і державу, - розповів керівник БО «МБФ «Діти Батьківщини» Іван Дмитрюк, - Наразі ми маємо потребу в ремонті приміщення, придбанні спортивного інвентарю, в обладнанні, формі, оренді. Охочих відвідувати тренування і ставати чемпіонам України дуже багато. Пам’ятаємо, що діти - це майбутнє країни, заради якого ми сьогодні виборюємо нашу незалежність».

Реквізити для надання допомоги: пумб – банк: 5355 2800 1606 2919

ІВ - UA06 3348 5100 0002 6207 1168 1750 9.

Деталі за телефоном: 066-182-05-03.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:55
328
Немає коментарів. Ваш буде першим!