Переселенці створили електронну петицію про продовження виплат допомоги для ВПО

Переселенці створили електронну петицію про продовження виплат допомоги для ВПО

Переселенці створили електронну петицію про продовження виплат допомоги для ВПО

З 1 лютого 2024 року переселенцям, яким продовжили виплату допомоги з 1 серпня 2023 року на 6-місячний термін, скасують виплати.

Спільнота ВПО просить продовжити виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, реєстрація місця проживання яких сходиться із зоною активних бойових дій, окупованих територій (відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України).


«Просимо продовжити виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з 01.02.2024 року, реєстрація місця проживання яких співпадає з зоною активних бойових дій, окупованих територій відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 року за № 1668/39004, із внесеними змінами»,- йдеться у Петиції.

Переселенці наголошують на тому, що «опинилися у складних життєвих обставинах, не мають можливості повернутися додому через активні бойові дії та не мають можливості оформити виплати за знищене або пошкоджене житлове приміщення» (через відсутність можливості подати документальне підтвердження органам місцевого самоврядування).


Авторка Петиції: ГНИЛИЦЬКА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА.

До кінця збору підписів залишилось: 90 днів (станом на 07.12.2023 р.)


Підписати Петицію
 про продовження з 01.02.2024 року виплати на проживання внутрішньо переміщеним особам, реєстрація місця проживання яких співпадає із зоною активних бойових дій, окупованими територіями, можна тут.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:41
1567
Немає коментарів. Ваш буде першим!