Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів

Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів

Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів
Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів 0Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів 1Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів 2Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів 3

31 липня у Кремінній відбулося урочисте привітання випускників-медалістів, переможців олімпіад і конкурсів, активних учасників найрізноманітніших молодіжних проєктів, членів молодіжної ради міста.

Про це повідомляє Кремінська міська рада.

Захід відбувся у новому форматі через заборону святкування традиційних випускних та Дня міста.

Найхвилюючим моментом урочистого заходу було вручення міським головою золотих та срібних медалей, грамот та подарунків випускникам від мерії міста. До речі, цього року в Кремінській громаді 10 медалістів.

За вагомий особистий внесок у виховання численних поколінь громади вчителям та батькам випускників вручено Подяки міської ради та подарунки.

Вчителі, батьки та випускники висловили один одному теплі слова подяки та напуття, що зворушило серце кожного присутнього. А діти неодноразово дивували своїми талантами з сучасним креативним підходом.

На заході була тепла, святкова атмосфера сповнена гордістю за достойні результати підростаючого покоління.

Привітання найкращих випускників у такому незвичному форматі сподобалося всім присутнім, тому міською радою планується провести такий захід і наступного року.

Вітаємо всіх випускників з новим етапом – кроком у доросле, самостійне та успішне життя.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:25
241
Немає коментарів. Ваш буде першим!