Олексій Кузнєцов: «Посилюємо обороноздатність країни через переспрямування військового ПДФО»

Олексій Кузнєцов: «Посилюємо обороноздатність країни через переспрямування військового ПДФО»

Олексій Кузнєцов: «Посилюємо обороноздатність країни через переспрямування військового ПДФО»

Президент України підписав законопроєкт № 10037 щодо переспрямування військового ПДФО (податку на доходи фізичних осіб).

Чому це важливо для покращення обороноздатності країни, розповідає народний депутат України, голова Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Кузнєцов.


«Цим законопроєктом передбачено додаткове фінансове забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України. Відповідні зміни дадуть змогу більше фінансового ресурсу спрямувати на потреби обороноздатності країни, зокрема на дрони та виготовлення боєприпасів. Посилюємо найважливіший нині напрям завдяки цьому рішенню», – роз’яснив Олексій Кузнєцов.

Цим документом передбачено такі основні пункти:

 • доходи Дорожнього фонду в 2024 році спрямовуються на потреби оборони;
 • «Військове ПДФО» з 1 жовтня 2023 року до 31 грудня року, в якому буде завершено воєнний стан, зараховується до державного бюджету;
 • цьогоріч «військове ПДФО» спрямовується до державного бюджету на дрони і закупівлю артилерійських систем;
 • з 1 січня і до 31 грудня року, в якому припинено чи скасовано воєнний стан, «військове ПДФО» розподіляється на дрони, для розгортання виробництва боєприпасів та зброї, розпорядникам сектору безпеки і оборони для автоматичного розподілу між військовими частинами пропорційно відповідно до сплаченого ПДФО.
 • Олексій Кузнєцов наголосив, що в умовах воєнного стану, активних бойових дій на фронті важливо максимально підтримати обороноздатність країни, і законопроєкт № 10037 є одним із важливих кроків у цьому напрямку.

  ƤƦ

  Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
  21:40
  79
  Немає коментарів. Ваш буде першим!