Погода в Україні: через негоду в 16 областях країни знеструмлені населені пункти

Погода в Україні: через негоду в 16 областях країни знеструмлені населені пункти

Погода в Україні: через негоду в 16 областях країни знеструмлені населені пункти

У більшості областях України вирує негода. У восьми областях країни передбачаються опади снігу до 20-30 см. Внаслідок ліквідації негоди на 14 автодорогах перекрито рух транспортних засобів та знеструмлено деякі населені пункти. Джерело: Gazeta.PL

Погода на 27 листопада

У понеділок, 27 листопада, у більшість областей України передбачають сильні снігові замети, місцями хуртовини та потужні пориви вітру. За даними Українського гідрометеорологічного центру очікуються складні погодні умови помаранчевого рівня небезпечності.

В Київській, Чернігівській, Черкаській, Одеській областях сильні снігопади, в Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській областях сильні мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь; приріст снігового покриву у зазначених областях 20-30 см, місцями 40-50 см; очікуються хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. В Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях та Криму пройдуть значні дощі.

У північних, центральних, південних областях та Криму посилення вітру до 17-22 м/с, місцями до 25 м/с, в Одеській та Миколаївській областях 25-30 м/с; у західних та східних областях пориви вітру 15-20 м/с.

На акваторії Чорного моря очікується посилення вітру до 25-30 м/с; висота хвиль 20-30 дм, вночі 27 листопада висота хвиль 30-50 дм.

Складні погодні умови призведуть до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств у більшості областей країни, припинення роботи портів на узбережжі морів; порушення та припинення руху транспорту на дорогах Київської, Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей (ІІ рівень загрози, помаранчевий).

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:00
44
Немає коментарів. Ваш буде першим!