Луганська федерація шахів долучилася до проведення змагання у Сумах

Луганська федерація шахів долучилася до проведення змагання у Сумах

Луганська федерація шахів долучилася до проведення змагання у Сумах

Громадська організація «Луганська обласна федерація шахів» долучилася до нагородження учасників шахового турніру, який відбувся цими вихідними – 11 та 12 листопада – у місті Суми.

Обласні змагання з шахів «Шахісти-Інтелект нації» зібрали юних шахістів зі всієї Сумської області, загалом – 110 учасників, які грали у 6 вікових категоріях: від 2006 р.н. до 2018 р.н. Серед учасників змагання були й переселенці з Луганської області, які нині мешкають у Сумській області.

«На запрошення організаторки змагання Алли Сініциної Луганська обласна федерація шахів долучилася до заохочення дітей, які грали у турнірі. Серед учасників змагання були й шахісти з Луганщини, а саме – з міста Брянка та селища Білокуракине. Наразі ці діти вимушено мешкають у Сумській області. Підготували для них та деяких інших учасників грамоти та подарунки – набори солодощів. Загалом, відзначили 12 дітей», - розповів виконавчий директор громадської організації «Луганська обласна федерація шахів» Олег Столяревський.

Також він наголосив, що не дивлячись на те, що зараз Федерація не має своєї матеріально-технічної бази, активна робота з популяризації шахів не припиняється:

«Луганська обласна федерація шахів у співпраці зі спортивними організаціями Луганської області постійно проводить шахові турніри та уроки з шахів в онлайн форматі. Комунікує з представниками інших обласних федерацій та шахових організацій, долучається до різноманітних заходів. Підтримка організаторів шахового турніру у місті Суми – один з таких прикладів», - зазначив Олег Столяревський.

А ми звертаємо увагу, що 16 листопада о 15:30 на базі гуманітарного хабу Кремінської громади у місті Рівне (вул. Кавказська, 9а, кімната № 17) відбудеться безкоштовне тренування і навчання грі в шахи та шашки – про це інформує Кремінська міська військова адміністрація.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
22:35
95
Немає коментарів. Ваш буде першим!