Шахісти Луганщини представили область на чемпіонаті України з рапіду та бліцу

Шахісти Луганщини представили область на чемпіонаті України з рапіду та бліцу

Шахісти Луганщини представили область на чемпіонаті України з рапіду та бліцу
Шахісти Луганщини представили область на чемпіонаті України з рапіду та бліцу 0Шахісти Луганщини представили область на чемпіонаті України з рапіду та бліцу 1Шахісти Луганщини представили область на чемпіонаті України з рапіду та бліцу 2

З 1 по 3 листопада у місті Дніпро на базі культурно-ділового центру «Менора» відбулися чемпіонати України серед чоловіків і жінок з рапіду (швидкі шахи) та бліцу (блискавичні шахи). Обидва змагання проводилися за швейцарською системою жеребкування в 11 турів та зібрали загалом 215 гравців. Участь у змаганні також взяли шахісти з Луганщини.

Серед учасників турнірів був вихованець луганської шахової школи міжнародний майстер Владислав Бахмацький, який посів у рапіді (турнір грався з контролем часу 15+10) 4 місце, а у бліці (турнір грався з контролем часу 3+2) – 3-те. Не дивлячись на ці високі результати, сам спортсмен залишився незадоволений своїми результатами, а ось рівень організації турніру, за словами Владислава, був на висоті:

«Я задоволений рівнем організації турніру в Дніпрі. Змагання проводили в самому центрі міста в дуже великому залі центра "Менора", який зміг прийняти велику кількість учасників. Весь турнір пройшов без затримок і я вважаю, що всі були задоволені.

Стосовно мого виступу у турнірі, то я дуже незадоволений показаним результатом. Втратив дуже багато очок, в ситуаціях, де не мав цього робити. Але через те, що в більшості партій мені доводилось тиснути на суперників та створювати загрози, це брало більше часу, тому що потрібно було більше рахувати, в той час як моїм опонентам було достатньо терпіти і сподіватися на мої помилки в цейтноті, що і сталося в деяких партіях. У рапіді і бліці я набрав однакову кількість очок, що дало мені змогу зайняти 4 і 3 місця відповідно.

Тепер я буду працювати, щоб через місяць показати гарний рівень на найважливішому турнірі року - чемпіонаті України з класичним контролем гри», - поділився своїми враження про турнір та планами на майбутнє Владислав Бахмацький.

Участь у турнірах взяв ще один представник Луганщини – кандидат у майстри спорту з міста Лисичанськ Олег Єрофєєв.

У турнірі з бліцу він набрав 5,5 очок (з 11 можливих) та посів 89-те місце серед майже 170-ти гравців. У рапіді результат був трохи гірший - 5,0 очок і 104-та сходинка турнірної таблиці. Всього у цьому турнірі грали 150 шахістів.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:38
172
Немає коментарів. Ваш буде першим!