Команда «Слуги Народу» Луганщини долучилася до Всеукраїнського форуму Рад ВПО

Команда «Слуги Народу» Луганщини долучилася до Всеукраїнського форуму Рад ВПО

Команда «Слуги Народу» Луганщини долучилася до Всеукраїнського форуму Рад ВПО

Представники команди «Слуги Народу» Луганщини долучилися до Всеукраїнського форуму Рад ВПО, який проходив з 1 по 3 листопада в Києві.

Захід організовано Міністерством реінтеграції за підтримки благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», Агентства ООН у справах біженців, міжнародної некомерційної організації IREX.

«За інформацією організаторів, захід зібрав понад 400 гостей з усіх регіонів України та з-за кордону. Цей форум – перша широка платформа для діалогу між представниками ВПО, державою, громадським сектором та міжнародними організаціями.

Разом із представниками команди «Слуги Народу» Луганщини долучився до заходу, адже він є надважливим для всебічного обговорення актуальних питань ВПО на найвищому рівні. Саме діалог у форматі «влада – міжнародні та українські громадські організації – вимушені переселенці» є необхідним та ефективним способом комунікації задля вирішення нагальних питань ВПО», – наголосив народний депутат України, голова Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Кузнєцов.

Під час триденної роботи Форуму його учасники взяли участь у низці панельних дискусій, обговорили такі питання та теми: «Участь переселенців у формуванні майбутньої політики. Чому це важливо?», «Дієва державна соціальна політика підтримки та інтеграції ВПО. Якою вона має бути?», «Міжнародний досвід інтеграції ВПО в громади: успіхи та виклики», «Ради ВПО: панацея чи тимчасове рішення?», «Роль Рад ВПО в захисті прав переселенців».

Також на заході було проведено стратегічну сесію для експертів/ок із метою розроблення спільного бачення ролі та місії, подальших планів щодо діяльності Рад ВПО. А партнери та співорганізатори Форуму представили серію презентацій.

Разом з Олексієм Кузнєцовим захід відвідали секретар Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Малеванець, лідерка руху «Зе!Жінки Луганщина» Марія Терновська та депутатка фракції «Слуга Народу» Щастинської районної ради Тетяна Новикова.

До обговорення питань, передбачених програмою Форуму, долучилися віцепрем’єр-міністерка ‒ міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, виконавчий директор благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Дермот Гамільтон, представниця Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг, радник із питань стабілізації посольства США в Україні Меттью Джонсон, спеціальна доповідачка ООН із питань прав внутрішньо переміщених осіб Паула Гавірія Бетанкур, керівники органів місцевого самоврядування, представники обласних Рад із питань ВПО та багато інших поважних гостей.

«Захід пройшов на найвищому рівні. Завдяки такому складу учасників вдалося одночасно почути думки з обговорюваних питань і від представників органів влади, і від міжнародних партнерів, і від громадських активістів. Ради ВПО роблять важливу справу – допомагають владі краще розуміти актуальні потреби ВПО, а також допомагають переселенцям якнайкраще інтегруватися в громади за новим місцем проживання.

Діалог був конструктивним та ефективним – сторони обмінювалися думками, експерти відповідали на питання аудиторії. Це є підтвердженням того, що організація Форуму – важлива подія! І такі заходи треба проводити й у майбутньому», – розповіла лідерка руху «Зе!Жінки Луганщина» Марія Терновська.


ƤƦ

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:11
105
Немає коментарів. Ваш буде першим!