Олексій Малеванець: «Будемо реалізовувати в життя найкращі ідеї та рішення економічного форуму!»

Олексій Малеванець: «Будемо реалізовувати в життя найкращі ідеї та рішення економічного форуму!»

Олексій Малеванець: «Будемо реалізовувати в життя найкращі ідеї та рішення економічного форуму!»

Секретар Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Малеванець узяв участь в економічному форумі «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: курс на відновлення України», організований Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE), Національною бізнес-коаліцією та Українською радою бізнесу.

«Цей бізнес-форум уже п’ятий рік поспіль стає одним із головних майданчиків для координації дій та визначення пріоритетів у реалізації інституційних та економічних реформ»,зазначив Олексій Малеванець.

Основна частина заходу складалася з двох дискусійних панелей. Перша – «Реформи під час війни: ціна зволікання», друга – «Економічна стратегія: куди прямує Україна?». За словами секретаря Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», ці дискусійні панелі мали дуже актуальніта цікаві питання.

«Учасники заходу обговорили проблемні та важливі для відновлення країни питання: відшкодування збитків та страхування воєнних ризиків, відбудова за новими стандартами, лібералізація податкової політики, впровадження інституційних реформ, стратегічний план відновлення, прозора приватизація, сприяння українським виробникам – ці та інші питання були обговорені за участі представників бізнесу, влади, громадських організацій. Вважаю, саме таким чином і мають обговорюватися та розроблятися варіанти вирішення важливих для всієї країни питань», – розповів Олексій Малеванець.

Також він наголосив, що на форумі були присутні поважні та впливові спікери, а отже, результати обговорення зазначених питань на заході матимуть певну дієвість та вплив на прийняття тих чи інших рішень на загальнодержавному рівні.

Серед учасників заходу: Олег Гетман – економіст, аналітик Економічної експертної платформи, Данило Гетьманцев – голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, Григол Катамадзе – президент Асоціації платників податків, член наглядової Ради Української ради бізнесу, Михайло Непран – перший віцепрезидент Торгово-промислової палати, член Наглядової ради Української ради бізнесу, Борис Емельдеш – президент Всеукраїнської професійної асоціації підприємців, Галина Третьякова – голова Комітету Верховної Ради України з питань із питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Олексій Соболев – заступник міністра економіки України, Ігор Марчук – голова підкомітету з питань взаємодії держави й бізнесу та інвестицій Комітету ВРУ з питань економічного розвитку. Представники аналітичних центрів презентували огляд стратегічних документів, акцентували на деяких проблемних питаннях у їх реалізації та запропонували заходи для поліпшення результативності. Грігол Катамадзе висловив позицію щодо реформування податкової, митної служби й Бюро економічної безпеки.


Михайло Непран наголосив на важливості швидкого реагування з боку держави на запити бізнесу та поділився думкою щодо необхідності озвучення пропозицій відкладати виконання деяких вимог для України під час переговорів із міжнародними партнерами. Борис Емельдеш запропонував звузити сферу застосування РРО та звільнити від РРО тих підприємців, для яких це економічно недоцільно. Коментуючи це питання, Данило Гетманцев запевнив, що запровадження РРО в наявній моделі – це безальтернативна позиція.

Галина Третьякова зазначила, що законодавство про соціальний діалог потребує оновлення, і запросила присутніх відповідних фахівців до співпраці. Олексій Соболев розповів про роботу уряду над Планом відновлення та сприяння виробникам, наголосив на активному діалозі із бізнесом, громадськими організаціями й аналітичними центрами під час цієї роботи. Ігор Марчук зазначив, що переробна промисловість та виробництво продукції з високою доданою вартістю є пріоритетом у системі державної підтримки. Посадовець також розповів про впровадження програм підтримки підприємництва, сімейного та крафтового виробництва, розвитку індустріальних парків та непромислових територій, покращення інвестиційного клімату.

«Ці та інші спікери висловили свої експертні думки на важливі зазначені вище питання. Відповідаючи на питання присутніх, разом із ними обговорили перспективи подальшої розбудови країни. Будемо реалізовувати «у життя» найкращі ідеї та рішення з цього форуму!» – наголосив Олексій Малеванець.


ƤƦ

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:05
112
Немає коментарів. Ваш буде першим!