Юні художники Кремінщини побували на Закарпатті

Юні художники Кремінщини побували на Закарпатті

Юні художники Кремінщини побували на Закарпатті

Кремінська художня школа продовжує співпрацю із МГО «Міжнародна освітньої-культурна Асоціація».

Цього разу – участь у благодійній мистецькій програмі Всеукраїнського пленеру «Діти і мистецтво для України».

З 24 вересня по 07 жовтня 2023 року 50 юних художників України із 6-ти областей України (Донецької, Луганської, Київської, Запорізької, Чернігівської та Волинської) здійснили подорож до Західної України до Закарпаття. Діти мали нагоду отримати нові знання і мистецькі навички, познайомитися із історією і культурою Закарпаття та написати нові виставкові картини експозиції "50 картин дітей Незламної України", яка невдовзі буде відкрита у США. Серед дітей, які взяли участь у Всеукраїнському пленері, п’ять учнів Кремінської художної школи.

За час подорожі діти відвідали безліч цікавих місць Закарпаття: музей Старе село та замок в м. Ужгороді, замок Паланок та Білий палац Ракоці в м. Мукачево, де розташована Мукачівська дитяча художня школа імені Міхая Мункачі, замок Шенборнів. Новим творчим досвідом стало відвідування Закарпатського обласного художнього музею імені Йосипа Бокшая та Будинок Мункачі з відкритою там експозицією виставки «Три покоління Ерделі». Яскравим враженням у дітей залишився відпочинок у аквапарку «Карпатія» у м. Мукачево.

За організацію відпочинку дітей Кремінщини особиста вдячність голові МГО «Міжнародна освітньої-культурна Асоціація» Любові ГОРВАТ. Дякуємо Союзу Українок Америки за фінансову підтримку та Оксані БІЛОЗІР за персональний патронат цієї програми!

Співпраця із МГО «Міжнародна освітньої-культурна Асоціація» продовжується!

Світлана ГАРЬКАВЕЦЬ,

директор КЗ «Кремінська ХШ».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:30
239
Немає коментарів. Ваш буде першим!