Пенсії в Україні будуть призначати по-новому: як оформити виплати пенсіонерам

Пенсії в Україні будуть призначати по-новому: як оформити виплати пенсіонерам

Пенсії в Україні будуть призначати по-новому: як оформити виплати пенсіонерам

В Україні спростили процедуру оформлення пенсій у той час, як пенсії в 2021 підвищать 10 мільйонам пенсіонерів. Так, якщо раніше після звернення до Пенсійного фонду (ПФУ) потрібно було йти в банк і відкривати спеціальний рахунок, тепер для цього потрібно всього лише написати додаткову заяву в ПФУ.

Як повідомляє OBOZREVATEL відповідне рішення 11 листопада ухвалили на засіданні Кабінету міністрів.

"Уряд підтримав рішення про введення політики "єдиного звернення" в питанні призначення пенсій. Відтепер не потрібно буде йти до Пенсійного фонду, потім в банк для відкриття рахунку, потім чекати, потім знову в банк. Адже працювати політика одного звернення, коли людина просто звертається до Пенсійного фонду, а далі за зверненням самого Фонду або органів соціального захисту буде відкритий відповідний рахунок в банку", - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За новими правилами органи ПФУ можуть самостійно передавати дані в банки з проханням відкрити спеціальні пенсійні рахунки. Це, як заявив прем'єр, дозволить спростити процедуру оформлення виплати.

"Зараз при зверненні до Пенсійного фонду України або органів соціального захисту для призначення пенсії, грошової допомоги, потрібно звертатися до банківської установи для відкриття рахунку. У зв'язку з поширенням Covid-19, сталася необхідність зменшити кількість відвідувань установ громадянами при призначенні пенсій, грошової допомоги", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Як відомо, наступного року для виходу на пенсійне забезпечення в шістдесят років знадобиться 28 років робочого стажу, а не 27 років, як зараз. Відсутні роки стажу можна купити, але за дорожчими розцінками.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
07:25
248
Немає коментарів. Ваш буде першим!