Ніяких графіків наразі не плануємо, – "Укренерго" про відключення світла

Ніяких графіків наразі не плануємо, – "Укренерго" про відключення світла

Ніяких графіків наразі не плануємо, – "Укренерго" про відключення світла

«Укренерго» не планує наразі вводити графіки відключення світла. Про це сказав голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький в інтерв'ю РБК-Україна.

"Наразі хочу підкреслити, що ми ніяких графіків відключень не плануємо. І навіть факт їх оновлення Міністерством енергетики не означає, що вони будуть застосовані, ми просто маємо бути готові", - зазначив він.

Як зазначив Кудрицький, для цього є декілька причин.

"Ці графіки зараз оновлюються, в тому числі й обленерго. Тому що графіки відключення конкретних споживачів складаються саме на місцях, а не нами, не в "Укренерго". Але вся система якихось аварійних обмежень електропостачання буде краща відбалансована, враховуючи досвід минулого року", - запевнив він.

Крім того, Кудрицький каже, що в порівнянні з осінню минулого року зараз набагато більше об'єктів критичної інфраструктури - лікарень, котелень, шкіл, дитсадків, насосних станцій - обладнані автономними джерелами живлення, ніж торік.

"Тому у нас в принципі стійкість цієї критичної інфраструктури на місцях зараз набагато вища. Торік навіть великим лікарням не вистачало генераторних потужностей. Ви пам'ятаєте, скільки генераторів потім навезли в Україну під час минулої ракетної та дронової кампанії", - додав голова правління.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:25
14
Немає коментарів. Ваш буде першим!