Кремінянка Аліна Семиволос виготовляє прикраси з бісеру та допомагає ЗСУ

Кремінянка Аліна Семиволос виготовляє прикраси з бісеру та допомагає ЗСУ

Кремінянка Аліна Семиволос виготовляє прикраси з бісеру та допомагає ЗСУ

Аліна Семиволос і Олексій Малик разом з 2019 року.

У Аліни чисто жіноча професія, вона майстер манікюру. А Олексій займається дуже відповідальною справою, він рятувальник ДСНС. Професія, яка вимагає зваженості, розумного підходу і чітких дій у будь-якій ситуації, наклала відбиток і на їхнє співжиття. Вони все зважували, чекали на кращі часи для одруження. А між тим насолоджувалися днями, роками, проведеними разом, мріяли, будували плани. Аж поки всі плани перекреслила війна…

24 лютого вони переїхали зі своєї квартири до батьків, у приватний сектор, де було більш надійне укриття. Там прожили до квітня.

А потім Олексій наполіг на тому, щоб Аліна, разом з батьками, виїжджали з Кремінної. 

(Останнє фото, зроблене вдома.
Весна 2022 року).

Він же залишався у місті і продовжував виконувати свою місію рятувальника.

Та вже через тиждень і йому довелося виїжджати разом з колегами, бо через пару днів місто вже було окуповане.

- Спочатку ми жили з батьками і Олексієм в Житомирі. А в червні 2022 року переїхали до Харкова. Бо Олексій працював в ДСНС саме там, - розповідає Аліна. - Виїхавши з Кремінної, я зайнялася своєю улюбленою справою. Тато зробив верстат для ручного ткацтва з бісеру і я почала свою творчість в цій галузі. Одразу вирішила, що частину грошей буду донатити на потреби ЗСУ.

Я робила вироби з бісеру, брала участь у благодійному аукціоні в Житомирі. 

Потроху продавала прикраси за кордон. А нещодавно мене запросили взяти участь у благодійному ярмарку у Франції. Я передала прикраси для цієї справи. Всі вилучені кошти, звісно, направлені для наших бійців.

У Харкові я знову почала займатись манікюром, влаштувалася на роботу в салон. Але і бісер також не кидаю. Вже роблю не тільки браслети, а й силянки, і кризи.

Мені дуже подобається цим займатися і я рада, що, таким чином, можу допомагати нашим військовим.

Наразі Олексій Малик продовжує працювати в ДСНС, у Харківській області, одночасно навчається в інституті цивільного захисту населення. А проживають вони у обласному центрі. Поки що членами їхньої молодої родиниє тільки дві собачки, яких вивезли з Кремінної. Та навесні вони таки вирішили одружитися.

Хай здійсняться їхні плани! І хай любов переможе війну…

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:15
357
Немає коментарів. Ваш буде першим!