На Луганщині підбили підсумки проєкту з підтримки місцевих товаровиробників

На Луганщині підбили підсумки проєкту з підтримки місцевих товаровиробників

На Луганщині підбили підсумки проєкту з підтримки місцевих товаровиробників

Засідання «круглого столу» з підведення підсумків реалізації проєкту «Підтримка місцевих товаровиробників. «Вироблено на Луганщині. Луганщина моя» відбулося в онлайн-форматі, передає Зміст.

За період проєкту залучено понад 130 місцевих підприємців продовольчих та непродовольчих товарів, а також творців декоративно-ужиткового мистецтва.

«На полицях магазинів ви зможете знайти товари, які виробляють товаровиробники Луганської області: місцева випічка, хлібобулочні вироби, молочна продукція, м’ясні вироби, сири, овочі та фрукти, соняшникове насіння, крупи, соняшникова олія, безалкогольні напої, шкарпетки, побутова хімія, товари hand-made тощо», - йдеться у повідомленні керівництва проєкту.

Тож, жителів Луганщини закликають звертати увагу на яскраві жовті стопери та підтримувати виробників області. Збільшення виробництва та реалізації продукції, що виробляють підприємства Луганської області, сприятимуть зростанню надходжень до бюджетів всіх рівнів в тому числі місцевих.

Цей проєкт реалізується ГО «Кремінська бізнес-асоціація» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:10
660
Немає коментарів. Ваш буде першим!