«Смачні букети» від Тетяни Єременко: перевчилась, пристосувалась і не склала рук

«Смачні букети» від Тетяни Єременко: перевчилась, пристосувалась і не склала рук

«Смачні букети» від Тетяни Єременко: перевчилась, пристосувалась і не склала рук

Продовження історія родини-переселенеців з Кремінної.

Але Тетяна не опустила руки, почала глибше вивчати цю справу. І на 8 березня підготувала нові букети та вийшла з ними на ринок. 

Розпродала всі! Це надихнуло. Зрозуміла, що треба вдосконалюватися. Почала дивитися майстер-класи в ютубі, проходила онлайн-уроки, брала участь у навчальних вебінарах, бо на серйозне навчання, яке коштує недешево, грошей не було. Окрім техніки приготування букетів, треба було ще навчитися вести сторінку в інстаграм, щоб показувати, рекламувати свою роботу. Освоїла. 

Та так, що зайшовши на її сторінку, побачивши все розмаїття смакоти і краси, неодмінно захочеш щось замовити.

  • -Які букети найбільш затребувані? - цікавлюся.
  • -В основному замовляють ковбасні букети. Продукти купую сама, стараюся вибирати найсвіжіші і найякісніші. Для цього іноді доводиться півміста оббігати.
  • Окрім якісного, смачного чи ароматного наповнення, треба подбати і про привабливе оформлення. А це і красивий конверт чи каркас, і яскравий папір, і ще багато елементів, завдяки яким досягається ефект торжества, здивування і захоплення.
  • Ще користуються попитом букети з сухариків, горішків і пива, коньяків і віскі, цукерок і зефірів тощо.
  • -Бачила в тебе на сторінці шикарні троянди з мила. Сама його виготовляєш?
  • -Ні, це дуже складне і копітке мистецтво - миловаріння. Тому квіти з мильної піни замовляю. Такий чудовий подарунок - який ставлять у вазу для краси, запаху - буде радувати іменинника впродовж 3-5-ти років. Пелюстки можна відривати і кидати у ванну, отримуючи сеанси ароматерапії.
  • Свої букети висилаю на замовлення по Україні (звичайно, окрім ковбасних).

Ото ж, подружжя Єременків знайшли себе в інших сферах діяльності. Адаптувався до нових умов і син Артемко, який онлайн навчається у 4-му класі Кремінського ліцею №2. А у вільний час залюбки біжить на стадіон.

У Кремінній, з осені 2021 року, він відвідував секцію легкої атлетики. Та війна завадила цим заняттям. А тут, у Кременчузі, сім’я живе близько стадіону, де працює місцева ДЮСШ. Тож тато відразу це помітив і записав хлопчика в секцію легкої атлетики.

Вже рік Артемко тренується, має чудову наставницю. За цей час він підріс, набрався сили, і в тілі, і в ногах. І вже показав перші результати: виборов титул чемпіона Полтавської області з легкої атлетики (60 і 100 метрів) у своїй віковій групі.

У жовтні знову будуть змагання, Артем до них готується і хоче знову перемогти.

Від сина не відстають і батьки. Тим паче, що наразі мають більше часу для занять спортом, ніж удома. Хоча й у Кремінній брали участь у всіляких міських змаганнях, зокрема - «Мама, тато, я - спортивна сім’я».

…Гарне, привітне місто Кременчук тимчасово замінило Тетяні, Максиму і Артемку Єременкам рідне місто. Але серце рветься до Кремінної, де залишився дім, батьки, рідні, знайомі.

Вони розуміють, що треба жити сьогодні і зараз, бо війна може тривати ще не один рік. І вони живуть, перевчаються, освоюють нові навички, пристосовуються до нових умов, намагаються реалізувати себе…

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:10
270
Немає коментарів. Ваш буде першим!