Чи може особа з вищою освітою отримати ваучер на здобуття робітничої професії?

Чи може особа з вищою освітою отримати ваучер на здобуття робітничої професії?

Чи може особа з вищою освітою отримати ваучер на здобуття робітничої професії?

Відповідь надали в Луганському обласному центрі зайнятості. 

Післядипломна освіта та перепідготовка — освіта дорослих, спрямована на професійне навчання задля оволодіння іншою (іншими) професією (професіями).Чинне законодавство не містить будь-яких обмежень чи застережень стосовно рівня освіти для проходження перепідготовки. 

Отже, громадяни, які мають вищу освіту (так само як і фахову передвищу), можуть проходити перепідготовку за робітничою професією з використанням ваучера.

Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-profesiy-specialnostey-dlya-navchannya-za-yakymy-mozhe-buty-vydanyy-vaucher?fbclid=IwAR2n7JTzp7PoFqtceWHhZPL2y0swue7n256EhuRp8mUJeZL0blZ6viCqb6E

Для отримання ваучера заявку можна подати онлайн: https://voucher.dcz.gov.ua/ або особисто звернутися в найближчий центр зайнятості. У разі подання заявки онлайн, фахівець служби опрацьовує форму та зв’язується із заявником протягом трьох робочих днів з моменту заповнення та подання заявки.

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами "гарячих ліній" 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:00
51
Немає коментарів. Ваш буде першим!