Марія Терновська: «Тема жіночого лідерства активно розвивається»

Марія Терновська: «Тема жіночого лідерства активно розвивається»

Марія Терновська: «Тема жіночого лідерства активно розвивається»

У Києві відбулася зустріч учасниць руху «Зе! Жінки» із віцепрем’єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною, головою партії «Слуга Народу», народною депутаткою України Оленою Шуляк та міжнародними партнерами на тему «Жіноче лідерство: європейський вимір».

Під час заходу була нагода поговорити про євроінтеграційні процеси в Україні – на якому етапі Україна до вступу у ЄС, як жінки залучені до дипломатичних процесів, яких успіхів жінки вже досягли та з якими викликами стикаються.

Співголова партії «Альянс лібералів та демократів за Європу», депутат Європейського парламенту Тіммі Дулі та експертка з питань євроінтеграції та двосторонніх відносин між Україною та ЄС, спецпредставниця партії «Слуга Народу» в Брюсселі Марія Голуб розповіли про діяльність України в ALDE, співпрацю з групою «Оновити Європу» у Європейському парламенті.

Окремо порушували питання щодо жіночого лідерства, корисних можливостей від ЄС для жінок та перспектив співпраці з європейськими партнерами.

Під час зустрічі також виступила менторка руху «Зе!Жінки» в Тернопільській області, народна депутатка України Євгенія Кравчук.

Відвідали захід і лідерка руху «Зе!Жінки» Луганщини Марія Терновська та лідерка руху «Зе!Жінки» м. Сєвєродонецьк Оксана Андрейків-Морозова.

«Надважливе значення має те, що тема жіночого лідерства активно розвивається. Цей процес в Україні важко переоцінити. Чудово, що ми маємо можливість надихатися позитивним досвідом країн Європейського Союзу щодо впровадження гендерної рівності, жіночого лідерства, участі жінок у прийнятті рішень. Звісно, що ідеї потребують втілення в діях, а тут наразі велику роль відіграє грантова підтримка від міжнародних організацій. Дякую спікеркам конференції «Жіноче лідерство: європейський вимір» за надану дуже корисну інформацію про грантові можливості для жінок. Впевнена, що вона стане в пригоді», – зазначила пані Марія.

«Дипломатичний фронт має велике значення для перемоги! Вклад жінок величезний! Сьогодні неймовірні спікери підтвердили це своїм прикладом та мотивацією! Долучаємось, єднаємось та працюємо на шляху до Євроінтеграції!» – наголосила пані Оксана.

Секретар Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Малеванець зазначає, що діяльність руху «Зе!Жінки» та подібні зустрічі важливі для повноцінного розвитку суспільства:

«Зе!Жінки» є партійним крилом політичної партії «Слуга Народу», який покликаний підтримувати політичну та громадську активність жінок, реалізовувати політику гендерної рівності та безбар’єрності на регіональному рівні. Діяльність цього руху, зокрема, й проведення таких зустрічей, є вкрай важливим для повноцінного суспільно-політичного розвитку нашої країни, забезпечення рівних можливостей кожного».


ƤƦ

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:15
158
Немає коментарів. Ваш буде першим!