Спортсмен-паралімпієць з Кремінщини став чемпіоном України. ВІДЕО

Спортсмен-паралімпієць з Кремінщини став чемпіоном України. ВІДЕО

Спортсмен-паралімпієць з Кремінщини став чемпіоном України. ВІДЕО

Продовження історії Кирила Іванова, спортсмена з інвалідністю зі Старої Краснянки, який зараз живе і тренується на Волині.

У січні поточного року ми вже розповідали про те, як Кирило опинився на Волині.
З тих пір Кирило встиг стати чемпіоном України серед осіб з інвалідністю, виконати норматив кандидата у майстри спорту з бігу на 400 метрів. У середині червня у Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, розумового та фізичного розвитку. На цих змаганнях Кирило посів три призових місця: два «золота» - за біг на 100 і 400 метрів, та «бронзу» - за стрибки у довжину.

 

Кирило Іванов


Окрім того, що Кирило приділяє багато уваги спорту, він продовжує навчання у Навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Наразі юнак дистанційно навчається на четвертому курсі, захоплюється наукою, бере участь в олімпіадах з теорії методики фізичного виховання.
Кирило поділився, що обрав спеціальність вчителя фізкультури, аби поєднувати спорт з навчанням. Його наукові роботи присвячені фізичному вихованню дітей з особливими потребами.


- Залишаюсь студентом Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, адже планую продовжити науковий шлях і вступити до аспірантури. Луцькі Виші також надають можливість вступити до аспірантури, але я вважаю за потрібне продовжувати навчання у Луганському національному університеті, адже в подальшому хочу продовжувати співпрацювати зі своїм науковим керівником.


Кирило каже, що міг залишитись в будь-якій європейській країні, але цілеспрямовано подолав кілька кордонів для того, аби повернутись в Україну.
Його мрія – потрапити до Національної збірної та взяти участь у наступних Параолімпійських іграх.
У травні поточного року Кирило Іванов разом з Андрієм Рожком запропонували провести у Луцьку змагання «Круті ігри» (Cool games) для дітей з інвалідністю. І це була не просто ідея на майбутнє, а вже розроблена готова програма змагань. Волинський регіональний центр «Інваспорт» підтримав цю ініціативу та провів обласні змагання з подачі Кирила.

Директор Волинської обласної дитячої юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Андрій Рожок нагороджує учасників «Крутих ігор»

«Легкоатлет Кирило Іванов переїхав з Луганщини до Волині і в нього дуже амбітні цілі. Це він запропонував провести фестиваль саме для діток з інвалідністю, адже сам мріє попасти в паралімпійську збірну України. Ми допомагаємо йому реалізуватись і як спортсмену, і як організатору», – розповів Андрій Рожок.

У липні Кирило став героєм телепрограми «Всі свої» на «12 каналі» міста Луцьк, що була присвячена розвитку інваспорту та адаптації спортсменів-переселенців на Волині. Відео – «12 канал» Луцьк.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:45
211
Немає коментарів. Ваш буде першим!