Відбулось пленарне засідання позачергової шістдесят першої сесії Кремінської районної ради

Відбулось пленарне засідання позачергової шістдесят першої сесії Кремінської районної ради

Відбулось пленарне засідання позачергової шістдесят першої сесії Кремінської районної ради

12 листопада 2020 року під головуванням Володимира Прокопенка відбулося пленарне засідання позачергової шістдесят першої сесії Кремінської районної ради. 

Про це йдеться на сайті районної ради.  

У рамках підготовки до пленарного засідання сесії пройшли засідання постійних депутатських комісій, на яких було визначено перелік питань порядку денного сесії.

Проведення позачергової сесії викликано врегулюванням бюджетних питань та питань комунальних підприємств району.

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину через загрозу коронавірусу було прийнято рішення проводити сесію у закритому режимі з низкою обмежувальних заходів.

Першим було розглянуто питання щодо встановлення комунальному підприємству «Креміннатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання. Складовою зміни тарифу є зміна вартості паливних дров, яка зменшилася. Тож тариф зменшено порівняно з діючим дотепер на 57, 06 грн. та встановлено на рівні:

- для потреб бюджетних установ/організацій – 2158,58грн/Гкал та рентабельності 2,44%;

- для потреб інших споживачів (крім населення) – 2158,58грн/Гкал та рентабельності 2,44%.

З блоком бюджетних питань депутатів ознайомила виконуюча обов’язки начальника фінансового управління РДА Наталія Клєсова.

Депутати затвердили звіт про виконання Кремінського районного бюджету за 9 місяців 2020 року, внесли зміни доінвестиційної програми суб’єкта господарювання у сфері теплопостачання комунального підприємства «Креміннатеплокомуненерго», Програми підтримки комунального підприємства «Креміннатеплокомуненерго», Програми розвитку та підтримки надання медичної допомоги на первинному рівні у Кремінському районі, Програми підтримки комунального підприємства «Регіональна телерадіокомпанія «КТВ-плюс», Програми соціально-економічного і культурного розвитку Кремінського району та відповідні зміни до Кремінського районного бюджету на 2020 рік.

Також депутати затвердили план розвитку Комунального некомерційного підприємства «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської районної ради».

У засіданні сесії районної ради взяв участь голова Кремінської райдержадміністрації.

Звертаючись до депутатського корпусу, який незабаром завершить свою каденцію, Олег Клименчуков зазначив: «Протягом нинішнього року Кремінський район перемістився з шостого на друге рейтингове місце, згідно з методикою оцінювання територій обласною адміністрацією. Це свідчить про злагоджену роботу виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, зокрема, депутатів районної ради. Сьогодні ви прийняли декілька важливих рішень щодо роботи КП «Креміннатеплокомуненерго». Це дасть змогу вирішити оперативні завдання під час проходження поточного опалювального сезону. Якщо ж говорити стратегічно, ми повинні продовжувати децентралізацію опалення бюджетних установ. Хочу запевнити депутатів, що реалізація всіх проектів по відділу освіти із залученням бюджетних коштів знаходиться на моєму особистому контролі. Також хотів би відзначити, що за період своєї роботи на посаді голови РДА, спільними зусиллями, вдалось досягти безумовно доброго результату – ремонт 24 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Буквально вчора я спілкувався з жителями Діброви, де триває ремонт дороги, і вкотре пересвідчився, наскільки важливим для людей є питання покращення стану доріг».

Прийняті рішення і комунального спрямування. А саме – затверджено звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств за ІІІ квартал 2020 року та їх фінансові плани на 2021 рік.

Детально з прийнятими на позачерговій сесії рішеннями можна ознайомитись на сайті Кремінської районної ради у розділі «Доступ до публічної інформації».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:15
382
Немає коментарів. Ваш буде першим!