Кремінські випускни отримали документи про закінчення навчання

Кремінські випускни отримали документи про закінчення навчання

Кремінські випускни отримали документи про закінчення навчання

Урочистості пройшли вчора, 25 червня, у місті Дніпро.

Як і рік тому, Кремінська громада зібрала земляків на літній терасі затишного ресторану прямісінько біля річки Дніпро. У заході взяли участь випускники 9-х та 11-х класів, які мешкають у Дніпропетровській області та сусідніх регіонах.

Привітати дітей прийшли їхні батьки, рідні, друзі, вчителі та почесні гості – начальник Кремінської міської військової адміністрації Олександр Дунець, заступниця начальника Кремінської МВА Наталя Макогон, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської МВА Олександр Кузьменко.

«Сьогодні я хочу подякувати вчителям, адміністраціям шкіл, батькам і вам, діти, що в такі складні часи ви знайшли в собі сили, знання і вміння та змогли завершити навчання, - звернувся до випускників начальник Кремінської МВА Олександр Дунець. 

Він додав, що випускники завжди можуть розраховувати на підтримку з боку влади.
Наталя Макогон побажала дітям миру, терпіння, здоров’я та прагнення жити і працювати на благо нашої держави.

Доєдналися до привітань Олександр Кузьменко, кандидат географічних наук, вчитель Кремінського ліцею №5 Павло Вірченко, діти, батьки.

Справді, нашим випускникам довелося здобувати освіту у важких умовах: ковід із його карантинами, дистанційне навчання та найстрашніше - війна. Але вони не здалися і з честю пройшли крізь усі ці випробування.

У 2023 році повну загальну середню освіту в Кремінських ліцеях здобули 93 випускники. І золотою медаллю – 8 учнів. Зі срібною – 4 учні.

Базову середню освіту отримали 168 учнів, із них 16 – з відзнакою.

Цього дня у місто Дніпро завітали випускники 9 класів: Ващук Анастасія (ліцей №4, отримала свідоцтво з відзнакою), Дзивульський Дмитро (ліцей №5, свідоцтво з відзнакою), Русецька Інна (ліцей №5). Із випускників 11-х класів на свято приїхали: Дружиніна Вероніка (ліцей №2), Землянуха Софія (ліцей №2, відмінне навчання), Лавтар Дмитро (ліцей №2, відмінне навчання), Скачков Іван (ліцей №2, золота медаль, грамота), Чапліна Олеся (ліцей №2, золота медаль, грамота), Чехута Аліна (ліцей №2, золота медаль), Троць Аліна (ліцей №3, грамота), Мацегора Микола (ліцей №4, золота медаль), Кушнерьова Вероніка (ліцей №5); Чеботар Дар’я (ліцей №2, відмінне навчання).

Відповідно до розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації, кремінським випускникам другий рік поспіль надається матеріальна допомога за успіхи у навчанні та високі досягнення. Золотим медалістам – 10 000 гривень, срібним – 5000 гривень, випускникам 9 класів з відзнакою та 11 класів за досягнення у навчанні, культурі та спорті – 3000 гривень.

Без сумніву, цей день теплим спогадом залишиться у серці кожного учня.

Нехай Господь оберігає вас у дорослому житті, наші випускники.

Щасливої дороги в самостійне життя!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:15
493
Немає коментарів. Ваш буде першим!