Вже понад рік «Кремінщина» з УАМБ

Вже понад рік «Кремінщина» з УАМБ

Вже понад рік «Кремінщина» з УАМБ

З 24 лютого минулого року наша газета припинила вихід своєї друкованої версії. Але сайт продовжив роботу, пропри всі труднощі та відсутність будь-яких джерел доходу.

І першими на допомогу редакції прийшли колеги з УАМБ.  

У квітні 2022 року з нами зв’язалася менеджерка проєктів УАМБ Ольга Костак і запропонувала «Кремінщині» фінансову підтримку на виплату заробітної плати від благодійного фонду Agora.

Українська асоціація медіабізнесу (президент Олексій Погорєлов) має великий досвід роботи з локальними медіа. Отже, розуміючи всю складність ситуації, що склалася на медіаринку, УАМБ взялася шукати донорів, щоб підтримати колег з українських незалежних видань. 

З того часу і по сьогодні УАМБ допомагає «Кремінщині» триматися на плаву, періодично залучаючи нашу газету до різноманітних проєктів, допомагаючи з написанням заявок, разом з тим, стимулюючи розвиток наших цифрових ресурсів (сьогодні це веб-сайт, сторінка у Фейсбуці, й Інстаграм). 

Так, у травні 2022 року, за фінансової підтримки Ukrainian Media Aid and Development Program та Swedish Ministry for Foreign Affairs, редакція газети мала змогу залучити до виконання робіт журналіста і бухгалтера, виплатити зарплату штатним працівникам. Що надало нам можливість підготувати 5 авторських матеріалів про життя ВПО з Кремінської громади (про відомого у Кремінній майстра меблевих справ Анатолія Данилова, про талановите подружжя Тетяни Квітко та Бориса Чорнобая, про родину волонтерів Ольгу та Олександра Коротенків, про плани релокованого бізнесу з Кремінної, про двічі переселенку Олесю Ізуїту та її театральну студію, яка сьогодні діє на базі Кремінського гумхабу в Києві). Також було опубліковано 15 новинних матеріалів, в яких містилася інформація про культурні, освітні та спортивні успіхи наших кремінян, ми підготували щонайменше 30 постів на сторінці газети у Фейсбуці, які були корисними для внутрішньо переміщених осіб Луганщини (це, до прикладу, інструкції, як подати заявки на отримання допомоги за зруйноване та пошкоджене майно, оновлена інформація про те, де видається гуманітарна допомога, як і де отримати психологічну та юридичну підтримку тощо).

Редакція газети «Кремінщина» не втомлюємося дякувати УАМБ за увагу до локальних медіа та віру в нас! Завдяки Українській Асоціації Медіа Бізнесу наша газета не тільки живе і надалі, а ще й потроху розвивається та вдосконалюється. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:55
110
Немає коментарів. Ваш буде першим!